Avaleht

Kõik lapsed tahavad teatrisse, aga paljud ei saa, sest raha pole piisavalt. Me saame neid toetada, tulles kaasa heategevuskampaaniaga „Aitan lapsi“. Selleks saate teha ülilihtsa annetuse kui valite taaraautomaatides raha tagastamise nupu aemel "Aitan lapsi" logoga lüliti.

Rakvere Teater koos teiste Eesti teatrite ja Eesti Etendusasutuste Liiduga on algatusega ühinenud ning annab  programmile teatripileteid 50% odavamalt.

2009. aastal lõi Norra-Eesti Kaubanduskoda koostöös Kuningliku Norra Saatkonnaga Heategevusfondi Aitan Lapsi (Children Charity Foundation): http://www.aitanlapsi.ee/

2011. aasta 18. mail käivitas SA Heategevusfond Aitan Lapsi koostöös Norra-Eesti Kaubanduskoja, Tschudi Shipping Company, Eesti Pandipakendi, Tomra Baltic OÜ, Eesti Etendusasutuste Liidu, Statoil Eesti ja DnB Nordiga ulatusliku heategevuskampaania „Aitan lapsi“ vähekindlustatud lastele kultuurielamuste pakkumiseks. Heategevusprojekti patroon on Evelin Ilves ja selle eesmärgiks on koguda taara tagastamisest saadud annetusi selleks, et korraldada vähekindlustatud lastele teatrikülastusi.

Aprilliks 2015 on heategevusprojekt toiminud nelja  teatrihooaja jagu ning teatris on käidud üle 51 000  korra. Teatrite programmid leiate Eesti Etendusasutuste Liidu kodulehelt eeteal.ee "Aitan lapsi" lingi alt.

Novembris 2012 sai projekt üle-Euroopalise tunnustuse,  võites Euroopa Etendusasutuste Liitude Liiga ja Euroopa Komisjoni konkursi publiku kasvatuse kategoorias.

Projekt kestab kolmekuiste perioodide kaupa kogu hooaja, infot jagab ja küsimustele vastab Marika Tint meiliaadressil marika@rakvereteater.ee ja telefonil 32 95 442.