Avaleht

Nädalalõpp Rakveres

Me oleme sinu jaoks valmis pannud nii järvevee kui teatri.
Päeval ujuma ja õhtul teatrisse! Karastavat suplust pakuvad Virumaal Neeruti, Porkuni ja Viitna järved või Lahemaa mererannad.

Lisaks teatrile ja suplusveele pakub sügisene Virumaa ka muid võimalusi. Siin on meie kava kaheks septembrikuu nädalalõpuks. 

TEATER
Gravitatsioon
N, 27. sept kell 19 väikses saalis
Lendas üle käopesa
R, 28. sept kell 19 suures saalis
See kõik on tema
R, 28. sept kell 19 väikses saalis

TEATRIGALERIIS on näitus Reigo Kuivjõe kunstikogust ja Regina-Mareta Soonseina maalid. 

TEATRIKINOS jooksevad  filmid Müstilise kellaga maja, Kiskja, Õhtukool, Astrid Lindgreni rääkimata lugu, Papillon, Printsess ja draakon, Võta või jäta, Prääks prääks kluuk, Väike teene.

LINN

Reede, 28. septembri õhtul toimub Rakvere Reaalgümnaasiumis Teadlaste öö.

MAJUTUS

Kaugemalt tulijad saavad kasutada tavapärasest soodsamaid majutuspakette teatrikülastajatele.

MUU

Rakvere Teatrikohvik on avatud terve pika päeva ja pakub nii sooja lõunat kui kohvi-kooki tasuta wifi ja ajalehtedega. Mujalt linnast leiab trahtereid, pubisid, peeneid kohvikuid, legendaarseid hamburgerikohti, lihtsaid eesti lõunasöögipaiku, idamaist, balkani ja jaapani kööki.

Rakvere linnas saab loodust nautida Palermo terviseradadelRakvere tammikus või mitmetes linnaparkides. Kaugemale jääb Lahemaa rahvuspark mitmete loodusradade ja mereäärega, Altja ajalooline kalurikülaKäsmu kaptenite küla ja meremuuseumSagadiPalmse ja Vihula mõisad, milles mitmes leiab ka muuseumi; järvede sügisilu pakuvad Neeruti matkarajad. Erinevaid matkamise ja looduses puhkamise võimalusi Lääne-Virumaal leiad siin.

Teised Lääne-Virumaa kultuurisündmused leiad siit.

Rakvere pakub rohkelt võimalusi ka sportimiseks. Ilusa ilma korral ootavad teid Rakveret ümbritsevad kergliiklusteedPalermo terviserada või tammiku jooksurajad. Aqva Spordikeskuses on Virumaa suurim ja moodsaima sisustusega jõusaal, samuti leidub mitmekülgseid rühmatreeninguid ning sind ootavad reketialade väljakud (tennis, sulgpall, lauatennis, squash). Sportlikke tegevusi linnas pakuvad veel Rakvere Spordikeskus (selle kõrval on skatepark), Rakvere BowlingAqva vee- ja saunakeskus. Väljaspool Rakveret leiab näiteks Vinni Spordikompleksi (ujula, saun ja jõusaal) või Kadrina spordikeskuse (ujula, saun, jõusaal). Jõudu!

Me oleme sinu jaoks valmis pannud nii kastanid kui teatri.

Me oleme sinu jaoks valmis pannud nii sügise kui teatri.