Avaleht
Lego Ninjago film (3D)
Režissöör: Charlie Bean, Paul Fisher, Bob Logan

Lego Ninjago film (3D)

LEGO Ninjago Movie, The (2017)

Osades:
Jan Uuspõld, Sepo Seeman, Christopher Rajaveer, Tiina Tauraite, Taavi Teplenkov, Toomas Krall, Jaanus Tepomees, Priit Matiisen, Kristel Aaslaid

Selles suure ekraani Ninjago seikluses kutsub lahing Ninjago City pärast võitlusesse noore Lloydi ehk Rohelise Ninja, kes võtab kaasa oma sõbrad, kes kõik on salajased sõdalased ja Lego meisterehitajad. Vaimuka ja targa kung fu õpetaja Wu juhendamisel peavad nad alistama kurja sõjapealiku Garmadoni ehk Maailma Halvima Tüübi, kes on ühtlasi ka Lloydi isa. 

Selles võimsas heitluses lähevad kokku erinevad lahingurüüd ning isa ja poeg, ning see vihane, kuid distsiplineerimata meeskond kaasaegseid ninja’sid peab õppima egosid valitsema ja koos tegutsema, et valla päästa oma tõeline jõud.

Jan Uuspõld annab hääle kung fu õpetajale Meister Wu’le; Sepo Seeman on kuri sõjapealik Garmadon; Christopher Rajaveer mängib noort Lloydi; ja Tiina Tauraite on Lloyd’i ema Koko. 

Salajases ninja’de meeskonnas on Taavi Teplenkov on Kai; Toomas Krall annab hääle Cole’ile, Jaanus Tepomees on Jay; Priit Matiisen mängib Zane’i ja Kristel Aaslaid on Nya.

„Lego Ninjago film“ on Charlie Beani („Tron: Uprising“) esimene täispikk film. Selle produtsendid on Dan Lin, Phil Lord, Christopher Miller ja Roy Lee, kes tegid varem koos ülemaailmse kassahiti „LEGO film“, ning Maryann Garger („Vesi peale“). 

Filmi pikkus: 1h 41min

FILM ON EESTI KEELES!

PerefilmPerefilm!

NB! 3D seansidele tuleb kaasa tuua/osta kohvikust 3D prillid! (3D prille EI TOHI kasutada päikseprillidena!) 3D prillide hind 1€(üks euro)

Järgmised seansid

Kuupäev Kell Film Žanr Koht Kestus Pileti hind
Laupäev
21. okt
12:00 Lego Ninjago film (3D) Animafilm Teatrikino 1h 41' 5,00 € / 4,50 € Osta pilet
Kolmapäev
25. okt
14:30 Lego Ninjago film (3D) Animafilm Teatrikino 1h 41' 5,00 € / 4,50 € Osta pilet
Laupäev
28. okt
12:15 Lego Ninjago film (3D) Animafilm Teatrikino 1h 41' 5,00 € / 4,50 € Osta pilet

Meediagalerii