Avaleht
Mängude õhtu
Režissöör: John Davis, Jonathan Goldstein

Mängude õhtu

Game Night (2018)

Osades:
Rachel McAdams, Jason Bateman, Kyle Chandler, Jesse Plemons, Billy Magnussen

Jason Bateman (“Vastikute ülemuste” filmiseeria, telesari “Arrested Development”) ja Oscarile kandideerinud Rachel McAdams (”Päevavalgele”, ”Dr Strange”) mängivad koos uues New Line Cinema märulikomöödias “Mängude õhtu”. 

Bateman ja McAdams mängivad Maxi ja Anniet, kelle iganädalane mängude õhtu muutub grammi võrra põnevamaks, kui Maxi sarmikas vend Brooks korraldab mõrvamüsteeriumi peo, kust ei puudu ka mängupätid ja FBI agendid. Kui Brooks röövitakse, on seegi osa mängust… eks? Kuus ülimalt võiduahnet mängijat hakkavad saladust lahendama ning avastavad, et ei “mäng” ega Brooks ise pole päris need, millena näivad. Kaootilisel õhtul järgneb üks üllatav pööre teisele. Ei ühtki reeglit, ei mingit punktiarvestust ega täit teadmiski, kes täpselt mängivad – see võib osutuda kõige põnevamaks õhtuks… või saab mäng läbi.

Peale Jason Batemani ja McAdamsi löövad filmis kaasa veel Billy Magnussen (“Spioonide sild”, telesari “American Crime Story”), Sharon Horgan (“Catastrophe”), Lamorne Morris (telesari “Uus tüdruk”), Kylie Bunbury (telesarjad “Pitch,” “Kupli all”), Jesse Plemons („Must missa,” telesari “Fargo”), Danny Huston (“Wonder Woman,” “X-Meeste algus: Wolverine”), Chelsea Peretti („Brooklyn Nine-Nine“) Michael C. Hall (telesarjad “Dexter” ja “Mulla all”) ja Kyle Chandler (“Manchester by the Sea,” telesari “Bloodline”).

Filmi režissöörideks on John Francis Daley ja Jonathan Goldstein, kes tegid koos ka filmi “Puhkus”.

Daley ja Goldstein lavastasid “Mängude õhtu” Mark Perezi (”Vastuvõetud”) stsenaariumi põhjal. John Davis (“Joy”), John Fox (telesari “Must nimekiri”), Jason Bateman, Toby Emmerich ja Jim Garavente (“Pahad sõnad”) on filmi produtsendid. Peaprodutsent on Marc S. Fischer.

Filmi pikkus: 1h 40min

Alla 14 a. KeelatudAlla 14-aastastele keelatud!

Järgmised seansid

Kuupäev Kell Film Žanr Koht Kestus Pileti hind
Reede
23. märts
15:55 Mängude õhtu Komöödia Teatrikino 1h 40' 4,50 € / 4,00 € Osta pilet
Laupäev
24. märts
18:15 Mängude õhtu Komöödia Teatrikino 1h 40' 4,50 € / 4,00 € Osta pilet
Pühapäev
25. märts
20:05 Mängude õhtu Komöödia Teatrikino 1h 40' 4,50 € / 4,00 € Osta pilet

Meediagalerii

Videod

Pildid