Avaleht
MUST PANTER (3D)
Režissöör: Ryan Coogler

MUST PANTER (3D)

Black Panther (2018)

Osades:
Chadwick Boseman, Andy Serkis, Michael B. Jordan, Lupita Nyong'o, Martin Freeman, Daniel Kaluuya, Forest Whitaker

Pärast Wakanda kuninga ootamatut surma naaseb tema poeg T'Challa (Chadwick Boseman) sellesse tehniliselt ülimalt arenenud, aga muust maailmast täielikult isoleeritud Aafrika riiki, et asuda oma kohale troonipärija ja müütilise Musta Pantrina. Mõlemad positsioonid pannakse proovile, kui ilmub välja võimekas vaenlane, kelle tegevus seab ohtu nii Wakanda kui terve maailma. Oma rahva tuleviku päästmiseks peab noor kuningas panema mängu kõik oma oskused ja kogu jõu.

"Must Panter" on 2008. aastal sündinud Marveli Kinouniversumi 18. film, mille nimitegelane ilmus esmakordselt koomiksikülgedele juba 1966. aastal. Osades Chadwick Boseman ("Kapten Ameerika: Kodusõda"), Michael B. Jordan ("Creed"), Oscari-võitja Lupita Nyong’o ("12 aastat orjana"), Danai Gurira ("Elavad surnud"), Martin Freeman ("Sherlock", "Kääbik"), Daniel Kaluuya ("Kao ära"), Letitia Wright ("Ready Player One"), Angela Bassett ("Strange Days"), Oscari-võitja Forest Whitaker ("Šotimaa viimane kuningas", "Rogue One") ja Andy Serkis ("Ahvide planeedi sõda"). Filmi lavastajaks ja kaasstsenaristiks on Ryan Coogler ("Creed", "Fruitvale Station").

Filmi pikkus: 2h 14min

Alla 12 a. mittesoovitatavAlla 12-aastastele mittesoovitatav!

NB! 3D seansidele tuleb kaasa tuua/osta kohvikust 3D prillid! (3D prille EI TOHI kasutada päikseprillidena!) 3D prillide hind 1€ (üks euro)

Järgmised seansid

Kuupäev Kell Film Žanr Koht Kestus Pileti hind
Kolmapäev
28. märts
21:20 MUST PANTER (3D) Action Teatrikino 2h 14' 5,00 € / 4,50 € Osta pilet
Reede
30. märts
18:20 MUST PANTER (3D) Action Teatrikino 2h 14' 5,00 € / 4,50 € Osta pilet

Meediagalerii