Avaleht
Palju õnne surmapäevaks
Režissöör: Christopher Landon

Palju õnne surmapäevaks

Happy Death Day (2017)

Osades:
Jessica Rothe, Israel Broussard, Ruby Modine, Rachel Matthews, Charles Aitken

Hinnatuima õudusfilmide stuudio Blumhouse'i (Get Out, Split, Purge) haarav põnevik PALJU ÕNNE SURMAPÄEVAKS viib vaatajad painajalikku ajaspiraali.

Egotsentriline tudengineiu Tree (Jessica Rothe) ärkab oma sünnipäeva hommikul ühe tundmatu kuti ühikatoas mäletamata midagi eelmise õhtu sündmustest. Pika ja tiheda ülikoolipäeva lõpus külastab tüdrukut kõhedusttekitavas beebimaskis mõrvar ning preili sünnipäevast saab tema surmapäev. Kuid järgmisel hommikul ärkab Tree taas samas voodis sama telefonihelina peale ning kõik kulgeb uuesti nagu eelmisel päeval. Saanud aru, et ta on sattunud painajalikku ajaspiraali, on ainus, kes paanikas tüdrukut usub, toosama ühikapoiss Carter (Israel Broussard). Selleks, et välja uurida mõrvari identiteet ja lõpetada nõiaring, peab Tree surema veel palju kordi. Mitu sünni-/surmapäeva tarmukale plikale koguneb ja kuidas läbielatu Treed muudab, see selgub juba kinosaalis.

Filmidele „Scream“ ja „Groundhog Day“ iselaadi kummardusena mõjuva põneviku lavastas Christopher Landon (Paranormal Activity: The Marked Ones), produtseeris üks tunnustatumaid õudusfilmide produtsente Blumhouse’i stuudio asutaja Jason Blum (Get Out, Split) ning stsenaariumi kirjutas auhinnatud koomiksilooja Scott Lobdell.

Filmi pikkus: 1h 36min

Alla 12 a. keelatud Alla 12-aastastele keelatud!

Järgmised seansid

Kuupäev Kell Film Žanr Koht Kestus Pileti hind
Laupäev
21. okt
16:00 Palju õnne surmapäevaks Põnevik Teatrikino 1h 36' 4,50 € / 4,00 € Osta pilet
Pühapäev
22. okt
18:30 Palju õnne surmapäevaks Põnevik Teatrikino 1h 36' 4,50 € / 4,00 € Osta pilet
Laupäev
28. okt
23:00 Palju õnne surmapäevaks Põnevik Teatrikino 1h 36' 4,50 € / 4,00 € Osta pilet

Meediagalerii

Videod

Pildid