Avaleht
Putukate salajane elu: Võluaed
Režissöör: Arnaud Bouron, Antoon Krings

Putukate salajane elu: Võluaed

Drôles de petites bêtes (2017)

Kui heasüdamlik rändartist ja nutikas ritsikas Apollo satub Naljakate Väikeste Putukate külla, ootab kuningriiki peatselt katastroof. Armastatud valitseva mesilasema Kuninganna Margarita armukade ja reetlik nõbu Heidi Herilane laseb ta röövida ning üritab kuriteo eest süüdi lavastada Apollot, põhjustades mesitarus paanikat ja meeleheidet. Heidil on abiks Kahjurid, kes hoiavad Margaritat vangis, kuni ta saab troonile asuda. Apollo asub aga uute sõpradega ohtlikule päästemissioonile. Vahva vaprate Väikeste Putukate seltskond trotsib ohte ja paneb oma leidlikkuse tööle, et päästa mesilasema ja taru.

Eesti vaatajate jaoks on filmitegelastele oma hääle andnud Kaspar Velberg (Apollo), Ursula Ratasepp (Kuninganna Margarita), Maiken Schmidt (Heidi Herilane), Maarius Pärn (Taavi Täi) ja Martin Algus (Sfinks-koi). Lisaks teevad filmi eestikeelses versioonis kaasa Mihkel Tikerpalu, Kalev Kuusik, Elo-Mirt Oja, Erki Aule, Loviise Võigemast, Margus Tammela, Gert Hatsukov, Markku Tiidumaa, Uku Toomet, Jette Karmin, Piret Õunapuu ja Karin Aule

Film on dubleeritud eesti keelde dubleerimisstuudios Orbital Vox. Dublaažirežissöör ja -produtsent on Jette Karmin. Helirežissöör Andres Nõlvak. Tõlkija Piret Õunapuu.

Film ipikkus: 1h 27min

PerefilmPerefilm!

Järgmised seansid

Kuupäev Kell Film Žanr Koht Kestus Pileti hind
Reede
26. jaan
14:30 Putukate salajane elu: Võluaed Animafilm Teatrikino 1h 27' 4,50 € / 4,00 € Osta pilet
Laupäev
27. jaan
12:10 Putukate salajane elu: Võluaed Animafilm Teatrikino 1h 27' 4,50 € / 4,00 € Osta pilet
Pühapäev
28. jaan
12:30 Putukate salajane elu: Võluaed Animafilm Teatrikino 1h 27' 4,50 € / 4,00 € Osta pilet

Meediagalerii