Avaleht
Salajased paberid
Režissöör: Steven Spielberg

Salajased paberid

The Post (2017)

Osades:
Tom Hanks, Meryl Streep, Alison Brie, Sarah Paulson, Bruce Greenwood, Michael Stuhlbarg, Jesse Plemons, Bob Odenkirk, Bradley Whitford

Auhinnatud režissööri Steven Spielbergi filmis „Salajased paberid“ teeb kaasa tõeliselt võimas näitlejate plejaad, kelle hulka kuuluvad ka Oscari-võitjad Meryl Streep ja Tom Hanks. 

1971. aasta juunis asusid New York Times, Washington Post ja USA suurimad ajalehed vapralt kaitsma sõnavabadust ning avaldasid nn Pentagoni paberid, kajastades valitsuse saladuste ulatuslikku kinnimätsimist, mis kestis 40 aastat ja millega oli seotud neli USA presidenti. Washington Posti Katherine Graham (Streep), riigi esimene naissoost ajalehekirjastaja, üritas oma rolliga alles harjuda. Ben Bradlee (Hanks), ajalehe ettearvamatu ja sihikindel peatoimetaja, katsus raskustesse sattunud kohaliku ajalehe positsiooni aga tugevdada. See üllatav duo pidi jõud ühendama ning võtma vastu julge otsuse toetada New York Timesi ja astuda vastu Nixoni administratsiooni enneolematule katsele ajakirjandusvabadust piirata.

Peaosades Tom Hanks ja Meryl Streep. Kaasa teevad ka Alison Brie, Carrie Coon, David Cross, Bruce Greenwood,?Tracy Letts, Bob Odenkirk, Sarah Paulson, Jesse Plemons, Matthew Rhys, Michael Stuhlbarg, Bradley Whitford ja Zach Woods.

 

TEATRIKINOS ALATES JAANUARIST!

Sellele filmile ühtegi tulevat seanssi hetkel ei ole.

Meediagalerii

Videod

Pildid