Avaleht
Sipelgamees ja Vapsik (3D)
Režissöör: Peyton Reed

Sipelgamees ja Vapsik (3D)

Ant-Man and the Wasp (2018)

Osades:
Evangeline Lilly, Paul Rudd, Walton Goggins, Michael Douglas, Judy Greer, Michael Peña, Laurence Fishburne, Hannah John-Kamen, Randall Park

Pärast kahe aasta eest asetleidnud konflikti, mis lõhetas superkangelaste read, kui Raudmehe ja Kapten Ameerika ümber moodustusid eraldi leerid, peab Scott Lang (Paul Rudd) vastutama oma valikute eest nii superkangelase kui isana. Ta püüab vahelduva eluga saada tasakaalu oma koduse elu ning kohustused Sipelgamehena. See aga pole sugugi lihtne, kui Scottiga võtavad üle pika aja ühendust Hope van Dyne (Evangeline Lilly) and dr Hank Pym (Michael Douglas). Neil on väga pakiline missioon. Scott peab uuesti rüü selga tõmbama, et aidata sõpradel lahendada minevikust esile kerkinud ohtlik mõistatus.

Hoogne ja humoorikas seikluslugu "Sipelgamees ja Vapsik" on Marveli Kinouniversumi 20. film. Osades Paul Rudd ("Kapten Ameerika: Kodusõda"), Oscari-võitja Michael Douglas ("Wall Street"), Evangeline Lilly ("Teadmata kadunud"), Michael Peña ("Marslane"), Michelle Pfeiffer ("Mõrv Idaekspressis"), Laurence Fishburne ("John Wick 2"), Hannah John-Kamen ("Valmistub esimene mängija"), Walton Goggins ("Tomb Raider"), Judy Greer ("Jurassic World: Sauruste maailm") ja teised. Lavastajaks selgi korral Peyton Reed ("Sipelgamees", "Ei armastusele")

Filmi pikkus: 1h 58min

Alla 12 a. mittesoovitatavAlla 12-aastastele mittesoovitatav!

NB! 3D seanssidele tuleb kaasa tuua/osta kohvikust 3D prillid! (3D prille EI TOHI kasutada päikseprillidena!) 3D prillide hind 1€ (üks euro)

Järgmised seansid

Kuupäev Kell Film Žanr Koht Kestus Pileti hind
Kolmapäev
18. juuli
15:00 Sipelgamees ja Vapsik (3D) Ulme/Seiklus Teatrikino 1h 58' 5,00 € / 4,50 € Osta pilet
Neljapäev
19. juuli
15:00 Sipelgamees ja Vapsik (3D) Ulme/Seiklus Teatrikino 1h 58' 5,00 € / 4,50 € Osta pilet

Meediagalerii