Avaleht
Tosin tugevat
Režissöör: Nicolai Fuglsig

Tosin tugevat

12 Strong (2018)

Osades:
Chris Hemsworth, Taylor Sheridan, Michael Shannon, Michael Peña, Elsa Pataky

Chris Hemsworth (Thor”, “Tasujad”) ja Oscarile kandideerinud Michael Shannon (“Ööloomad”) kehastavad peaosi uues vägevas filmis “Tosin tugevat”. Bestselleril põhinev lugu jutustab tõelistest kangelastegudest, mis leidsid aset 11. septembri rünnakute järgselt teispool ookeani.

„Tosin tugevat” tegevus leiab aset 11. septembri järgsetel päevadel, kui uuele rühmajuhile Mitch Nelsonile (Chris Hemsworth) kuuletuv USA eriüksus saadetakse esimesena Afganistani üliohtlikule missioonile. Mägisel maastikul tuleb neil veenda Põhja-Alliansi kindral Dostumit (Navid Negahban „Treenitud tapma”) oma vägesid nendega liitma, et võidelda ühise vaenlasega – Talibani ja tolle Al Qaeda liitlastega. Lisaks vastastikuse usaldamatuse ja üüratu kultuurilõhe ületamisele peavad moodsaimate sõjarelvadega harjunud ameeriklased kohanema Afgaani ratsasõdurite iganenud taktikaga. Uutel liitlastel seisab ees võimatu ülesanne: nad on vähemuses ja vähemate relvadega vastamisi armutu vaenlasega, kes vange ei võta.

Filmi „Tosin tugevat” režissöör on auhinnatud Nicolai Fuglsig. Produtsendid on legendaarne Jerry Bruckheimer („Kariibi mere piraadid”), Molly Smith, Trent Luckinbill ja Thad Luckinbill („La La Land: California unistused”, „Sicario”).

Filmi pikkus: 2h 9min

Alla 14 a. KeelatudAlla 14-aastastele keelatud!

Järgmised seansid

Kuupäev Kell Film Žanr Koht Kestus Pileti hind
Pühapäev
21. jaan
19:00 Tosin tugevat Draama Teatrikino 2h 9' 4,50 € / 4,00 € Osta pilet
Kolmapäev
24. jaan
21:30 Tosin tugevat Draama Teatrikino 2h 9' 4,50 € / 4,00 € Osta pilet
Neljapäev
25. jaan
21:30 Tosin tugevat Draama Teatrikino 2h 9' 4,50 € / 4,00 € Osta pilet
Pühapäev
28. jaan
20:50 Tosin tugevat Draama Teatrikino 2h 9' 4,50 € / 4,00 € Osta pilet

Meediagalerii