Avaleht

SELLE NÄDALA ESILINASTUSED!

MAMMA MIA! SIIT ME TULEME TAAS 

Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

FILMI TRAILER

Osades:
Lily James, Meryl Streep, Amanda Seyfried, Colin Firth, Pierce Brosnan, Stellan Skarsgård, Andy Garcia, Dominic Cooper, Julie Walters

Ole valmis laulma ja tantsima, nutma ja naerma – ülemaailmselt armastatud muusikalifilmi Mamma Mia teine osa on unustamatu tunderikas muusikamöll armastatud ABBA laulude rütmis.

On möödunud 10 aastat ajast, mil viimati päikeselisel Kalokairi saarel ABBA laulude pillerkaarist osa saime. Heatuju-filmil Mamma Mia on aeg tulla taas! Ühine selle naerust rõkkava tantsu- ja laulupeoga ning saa teada, kuidas armastatud kangelanna Donna imeline Kreeka-seiklus alguse sai.

Loobunud suurlinna elust naaseb Donna tütar Sophie (Amanda Seyfried) imekaunile Kreeka saarele, et valmistada ette uue hotelli avamine. Pidustuste eelse sagina käigus mõistab Sophie, et on lapseootel. Segaste tunnete tulvas avanevad mälestustelaekad ning Sophie saab teada nii mõndagi armsa ema Donna minevikust. Miks noor Donna kunagi Kreekasse läks, millised olid tema suured unistused ning romantilised seiklused Billi, Harry ja Samiga. Ootamatult selgub, et hotelli avapeo toimumine on suure küsimärgi all, kuid just siis hakkavad saabuma külalised. Meeletu trallipidu saab hoo sisse ja üllatusi jagub kõigile.

Peaosatäitjad Meryl StreepAmanda SeyfriedColin FirthPierce Brosnan, Stellan SkarsgardJulie WaltersChristine BaranskiDominic Cooper. Esimesest osast tuttavate tegelastega ühineb suur hulk uusi osatäitjaid, kes kehastavad armastatud tegelaste noorpõlve versioone. Noore Donna rollis astub üles ülemeelik Lily James, sõbrannadena suurepärased Alexa Davies ja Jessica Keenan Wynn. Donna peikade noorpõlve versioone kehastavad ülikuumad noored näitlejad Jeremy IrvineHugh Skinner ja Josh Dylan. Kõrvalosades Andy GarciaCher jpt.         

Filmi pikkus: 1h 56min

Alla 12 a. mittesoovitatavAlla 12-aastastele mittesoovitatav!

KUTSUGE MCCALL 2 

The Equalizer 2 (2018)

FILMI TRAILER

Osades:
Denzel Washington, Pedro Pascal, Bill Pulman

Denzel Washington naaseb ühe oma märgilise rolli juurde, mängides oma karjääri esimeses järjefilmis. Robert McCall on kartmatu õigluse eest võitleja, ekspluateeritute ja rõhutute kaitsja. Aga kui kaugele on ta valmis minema siis, kui jutt käib talle kallist inimesest?

Filmi pikkus: 2h 1min

Alla 16 a. keelatud Alla 16-aastastele keelatud!