Avaleht

PILETID

Rakvere Teatri kassa on avatud tööpäeviti 12.00-16.00 suures majas ning tund enne etendust etenduse paigas. Kassa telefon on 32 95444, e-aadress: kassa(ät)rakvereteater.ee. 
Pileteid saab osta ka Rakvere Krooni Selverist, Põhjakeskuse Rimi infoletist, Piletimaailma müügipunktidest üle Eesti ja internetist piletimaailm.com. Vabade kohtade arvu saab vaadata Piletimaailma lehelt.
Piletihindu, soodustusi ja tasumisvõimalusi vaata siit

PARKIMINE

Parkida saab suure maja ees ning suure ja väikse maja vahel asuvas hoovis. Lisaks on olemas väikese maja parkla sissepääsuga Näituse tänavalt. Parkimine on tasuta. Parkimise skeem.

Tähelepanu! Kui ühel ajal toimub mitu üritust, ei pruugi kõigile parkimiskohti jaguda. Tund enne etendust töötab suure maja ees parkimiskorraldaja. Palun varuge aega, et vajadusel otsida autole koht teatri lähistel Näituse, Vallikraavi või Vabriku tänavatel. Kuna üritused võivad lõppeda erinevatel aegadel, vabanevad parkimiskohad teatri ees jooksvalt ning seepärast võib hilisem tulija parkimiskoha saada. Palume mõistvat suhtumist!
 

KADUVIKU KAART  JA  KADUVIKU LAEGAS

Rakvere Teatri kliendikaart – Kaduviku kaart on müügil Rakvere Teatri kassas hinnaga 6,50 €. Kaduviku kaardi soodustused leiad siit

Kaduviku Laegas on hea võimalus kinkida sõpradele-sugulastele õhtu teatris. See on teatri kinkekaart, mille omanik saab etenduse ja selle kuupäeva ise valida. Kaduviku Laeka ostu- ja tellimisinfo leiad siit.

 

MAJUTUS JA PAKKUMISED

Teatripakette, millesse kuuluvad teatripiletid ja majutus, pakub Rakvere Teater koostöös Katariina Külalistemaja, Aqva Spa, Art Hotelli, Hotell Wesenberghi, Hotell Villa Theresa, Vihula mõisa ja Vinni Spordikompleksiga. Lähemat infot vaata siit

RUUMIDE ÜÜRIMINE

Rakvere Teatri saalide üürimisega tegeleb trupijuht Kätlin Hoop telefonil 32 95453, katlin@rakvereteater.ee.

KOHVIK JA TOITLUSTAMINE

Toitlustamist saab tellida teenindusjuht Kairi Elbashatly telefonil 32 95421 või kohviku üldtelefonil 32 95420. Täpsemat infot näed siit

KOSTÜÜMILAENUTUS

Kostüüme laenutavad kostümeerijad Kaja Kupp ja Anne Joorits telefonil 329 5426. Parim aeg neid tabada on 9.30 - 10.30, sest kostümeerijad osalevad proovides ja etendustel. Kostüümilaenutuse hinnakiri on siin.