Avaleht

Nädalalõpp Rakveres 19.-22. oktoober

Kallis publik! Teie teate kõige paremini, miks teatrisse tulla ja mida vaadata. Nõnda küsisime oma vaatajatelt, milline lavastus on neile korda läinud. Planeerides järgmist nädalalõppu Rakveres saate toetuda kõige parematele ekspertidele.

Kaugemalt tulijatele pakuvad meie koostööpartnerid soodsa majutusega teatripakette.

N, 19. oktoobril "Maalermeister" suures saalis ja "Sina maga, mina pesen nõud" väikses saalis

R, 20. oktoobril "Astuge edasi" suures saalis ja "See kõik on tema" väikses saalis

L, 21. oktoobril "Somnambuul" väikses saalis (NB lõunane etendus algusega kell 16) ja "Ausammas" suures saalis

Lavastust "See kõik on tema" soovitab Meelis Kompus:

Lavastust "See kõik on tema" soovitab ka Kaili Õunapuu-Seidelberg:


Lavastust "Somnambuul" soovitab Andres Noormets:

Lavastust "Ausammas" soovitab Heiki Hallik:

L, 21. oktoobril kell 22 "Quotes" Jazzukohvikus
„Quotes“ on Toomas Rull’i kuuenda albumi pealkiri. See sisaldab muusikat, mis on kirjutatud tsitaatidele ja nendele mõeldes. Tsitaadid ja vanasõnad saadavad meid iga päev ja paljud neist on aktuaalsed läbi aegade.

Teatrikino pakub samal ajal põnevikke, komöödiaid, draamasid, ulmet, animafilme. Linastuvad "Lego Ninjago", "Minu väike poni", "Palju õnne surmapäevaks", "Blade Runner", "Võõramaalane", "Pariis võib oodata", "Keti lõpp", "Lumeinimese poeg".

Teatrigaleriis on üleval Mall Nukke näitus "Septem", mis koondab viimase seitsme aasta loomingut.

Sportlikke tegevusi linnas pakuvad Rakvere Spordikeskus, Aqva vee- ja saunakeskus, Rakvere uus Reketlonihall (sealt leiab ka jõusaali). Väljaspool Rakveret leiab näiteks Vinni Spordikompleksi (ujula, saun ja jõusaal) või Kadrina spordikeskuse (ujula, saun, jõusaal). Tõsistel huvilistel tasub pühapäeviti minna Kadrina sauna, kus tegutseb aktiivne klubi.

Rakvere Teatrikohvik on avatud terve pika päeva ja pakub nii sooja lõunat kui kohvi-kooki tasuta wifi ja ajalehtedega. Mujalt linnast leiab trahtereid, pubisid, peeneid kohvikuid, legendaarseid hamburgerikohti, lihtsaid eesti lõunasöögipaiku, idamaist, balkani ja jaapani kööki.

Rakvere linnas saab loodust nautida Palermo terviseradadelRakvere tammikus või mitmetes linnaparkides. Kaugemale jääb Lahemaa rahvuspark mitmete loodusradade ja mereäärega, Altja ajalooline kaluriküla, Käsmu kaptenite küla ja meremuuseumSagadi, Palmse ja Vihula mõisad, milles mitmes leiab ka muuseumi; järvede sügisilu pakuvad Neeruti matkarajad. Erinevaid matkamise ja looduses puhkamise võimalusi Lääne-Virumaal leiad siin.

Teised Lääne-Virumaa kultuurisündmused leiad siit.