Avaleht

Nädalalõpp Rakveres

Tule Rakverre!

Rakveres ja Lääne-Virumaal saad sisustada terve nädalalõpu. Tegevusi leiad nii linnas kui looduses, nii kultuurilist kui sportlikku. 

Sel nädalalõpul pakume:

Teatrietendused nii suures kui väikses saalis algusega kell 19:
N, 30. märtsil "8 armastavat naist" suures saalis ja "Romaan" väikses saalis
R, 31. märtsil "Thijl Ulenspiegel" suures saalis ja "Sina maga, mina pesen nõud" väikses saalis
L, 1. aprillil "Küllus" suures saalis ja "Gravitatsioon" (välja müüdud) väikses saalis

Teatrikino pakub  sel ajal põnevikke, draamasid, ulmet, animafilme. Linastuvad "Elu", "T2 Trainspotting", "Jäneste kool - kuldse muna valvurid" (2D), "Kaunitar ja koletis" (2D ja 3D), "Smurfid: kadunud külake" (2D ja 3D), "Sangarid", "Õnnelik juhus" ja "Kao ära".

Teatrigaleriis on üleval Maria-Kristiina Ulase näitus "Inimvigurid" ning vaibanäitus.

Meie koostööpartnerid pakuvad soodsa majutusega teatripakette.

Sportlikke tegevusi linnas pakuvad Rakvere Spordikeskus, Aqva vee- ja saunakeskus, Rakvere uus Reketlonihall (sealt leiab ka jõusaali). Väljaspool Rakveret leiab näiteks Vinni Spordikompleksi (ujula, saun ja jõusaal) või Kadrina spordikeskuse (ujula, saun, jõusaal). Tõsistel huvilistel tasub pühapäeviti minna Kadrina sauna, kus tegutseb aktiivne klubi.

Rakvere Teatrikohvik on avatud terve pika päeva ja pakub nii sooja lõunat kui kohvi-kooki tasuta wifi ja ajalehtedega. Sooja ilmaga saab juba külastada pargivaatega terrassi. Mujalt linnast leiab trahtereid, pubisid, peeneid kohvikuid, legendaarseid hamburgerikohti, lihtsaid eesti lõunasöögipaiku, idamaist, balkani ja jaapani kööki.

Rakvere linnas saab loodust nautida Palermo terviseradadelRakvere tammikus või mitmetes linnaparkides. 

Kaugemale jääb Lahemaa rahvuspark mitmete loodusradade ja mereäärega, Altja ajalooline kaluriküla, Käsmu kaptenite küla ja meremuuseumSagadi, Palmse ja Vihula mõisad, milles mitmes leiab ka muuseumi; järvede ilu pakuvad Neeruti matkarajad. Erinevaid matkamise ja looduses puhkamise võimalusi Lääne-Virumaal leiad siin.

Teised Lääne-Virumaa kultuurisündmused leiad siit.