Avaleht

Timbu-Limbu kutsub tantsima

Meile juba saadetud tantsuvideosid saab näha lehte allapoole kerides!

Aitäh tantsude saatjatele! Loosi tahtel saavad vabapääsmed lastelavastuse "Päästame ema" esietendusele 17. jaanuaril tantsijad Muuga-Laekvere Koolist, Torma Lasteaiast Linnutaja ning Ambla Lasteaed-Põhikooli 1.-3. klassist.

Kas oled kunagi tundnud seda maagilist hetke, et sa ärkad hommikul üles ja terve maailm oleks justkui unne suikunud ja midagi on väga valesti? Just nii juhtub Rakvere Teatri talvelavastuses „Timbu-Limbu”. Sealsed mänguasjad ärkavad ellu ning avastavad, et talv on kuhugi ära kadunud. Kas on ta magama jäänud? Lund ei tule ja lapsed üle maailma on kurvad, et ei saa minna kelgutama ega teha isegi kõige väiksemat lumememme. Mänguasjad asuvad teele, et talv üles äratada ja lumi tagasi tuua. Oma teel kohtavad nad mitmeid takistusi, kuni jõuavad lõpuks veskini. Mänguasjad proovivad talve üles äratada ja kui juba tundub, et midagi enam ei aita, hakkavad nad tantsima. Nende tants on reibas nagu hommik ise! Kuid kas õnnestub neil talv üles äratada?

Et selles kindel olla, läheb meil vaja teie abi! Koos tantsides õnnestub meil kindlasti päeva nii hästi alustada, et ka talv ärkab üles. See on see, mida sa saad teha: vaata mänguasjade tantsu, siis tantsi ise nagu nemad. Kui sa soovid võid lisada tantsule oma samme ja tantsida ka natuke teistmoodi. Seejärel saada meile oma tantsust video. Kõige toredam, kui laed video üles 1. detsembriks YouTube`i või Vimeo keskkonda ja saadad meile video lingi meiliaadressile timbulimbu@rakvereteater.ee. Kõik videod paneme üles teatri kodulehele ning parimaid jagame Facebookis. Timbu-Limbu loosib kõigi osalejate vahel välja teatripiletid Rakvere Teatri lastelavastusele „Päästame ema”, mis esietendub jaanuaris 2018.

Koos tantsides äratame talve!

Hommikutantsu koreograafia on loonud Helen Solovjev.

Tantsu muusikat saad kuulata ja alla laadida siit

Siin on aga täpsem õpetus, kuidas Timbu-Limbu hommikutantsu tantsida!

 

Siin näed juba saadetud tantsuvideosid. Aitäh kõigile!