Avaleht

Uue aasta piletid saadaval

Müügile tulid Rakvere Teatri piletid 2018. aasta jaanuari, veebruari ja märtsi etendustele.

Aasta esimesed etendused anname hoopis saarel - Kuressaarde lähevad "See kõik on tema" ning "Timbu-Limbu". Seejärel lähebki "Timbu-Limbu" ringreisile üle Eesti, mänguasjade talvepäästmisretke näeb Tallinnas, Lihulas, Arukülas, Põlvas, Paides, Võrus, Paides, Haapsalus, Jõgeval, Rannus ja Valgas.

Uue aasta kolme esimese kuuga jõuab lavale kolm uuslavastust. Jaanuari esimeseks etenduseks kodus ongi esietendus kui 17. jaanuaril jõuab väikse saali lavale "Päästame ema". Lastele mõeldud loos asub tüdruk suurele rännakule, et päästa ema ja otsida üles Sinine.

Kohe järgmisel päeval esietendub suures saalis eksimuste komöödia "Hullemast hullem". Ka lavaloos endas on näitetrupil esietendus. Kohe algusest hakkavad neil asjad viltu vedama. Kui tundub, et enam hullemaks ei saa minna, siis ikka läheb. Ja veel kord. Kuid kas nad ka lõpuni välja veavad?

Märtsis esietendub "La h us", mis on kingitus Eesti Vabariigi 100. aastapäevaks. Väliseestlaste saatusest jutustav näidend sündis Estonian Studies Centre (Toronto) toetusel.

Hooaja algusest trupiga liitunud Jaune Kimmel etenduste flaierite sajus.