Avaleht

Teatri peamajas asub hubane 80-kohaline Teatrikohvik, kus saab nautida head kohvi ja mõnusat äraolemist tasuta WiFi ning värskete ajalehtedega. Teatrikohvik on avatud iga päev 9-23, sooja toitu pakume 11.30-17.00 ning ettetellimisel ka hiljem. Kõiki menüüs olevaid tooteid saab ka kaasa osta. Suveperioodil on avatud ka Rahvaaiale avaneva suurepärase vaatega väliterrass.  

Teatrikülastajatel on võimalus enne etendust vaheajaks laud ette tellida. Saab valida ka kindlate vaheajapakettide vahel. Sama päeva teatripiletiga kehtib pärast etendust kohvikus soodustus 10% (välja arvatud tubakatooted). Kaduviku ja Swedbanki Seeniorkaardiga kehtib sama soodustus igal ajal.

Teatrikohvik pakub ka võimalust tähistada meie juures oma tähtpäevi koos etenduse ja toitlustusegaToitlustamist saab tellida teenindusjuht Kairi Elbashatly telefonil 32 95421 või kohviku üldtelefonil 32 95420. 

Lisaks hubasele toitlustuskohale on Teatrikohvikust viimastel aastatel saanud ka oluline kultuurisündmuste paik - sariüritustena toimuvad siin igakuised Jazzukohviku kontserdid ja noortepeod, samuti erinevad plaadiesitlused, debatid ja muud sündmused.

Jazzukohvik on kord kuus toimuv üritustesari, mis saab teoks tänu Rakvere Teatri ja Eesti Jazzliidu koostööle.
Lisaks põhiartistidele, kelle hulgas saabuvad live-kontserte andma nii juba mainekad kui ka alles areenile tõusvad muusikud, annavad oma panuse muusikaõhtust pikema naudingu saamiseks erinevad DJ-d, kes võluvad helisalvestistest välja parimad meloodiad ja rütmid.