Avaleht
Jazzukohvik

Jazzukohvik

CORPO

Jazz.ee ja Jazzukohvik LIVE: CORPO (SWE)

CORPO teeb kaasaegset džässi, mis on piirideta, tundlik ja soe. Viis tugevat isiksust loovad põnevat ja ainulaadset muusikat, mis on pidevas arengus ja muutumises. See on põhjamaine muusika lõunamaiste maitsetega - muusika, mis väljendab end jõuliselt ja läbi pulseeriva rütmi.

CORPO on koos musitseerinud aastast 1992. Nad on esinenud Rootsis, Soomes, Taanis, Norras, Belgias, Hollandis, Prantsusmaal, Saksamaal ning meenutavad eriliselt 1999. aasta kontserttuuri Lõuna-Aafrikas, kus publikut vaimustas põhjamaiste helide ja aafrika trummide kokkumäng nende muusikas. 

ENG:
   Music without borders, filled with sensitivity and warmth. CORPO presents new Jazz in the best meaning of the phrase. Five strong personalities create their own, unique and exciting music which expands and develops. It is music from the north paired with a taste of southern latitudes, reflective with a strong expression and where the pulse has a central role.

   CORPO has been working as a group since 1992, and toured in Sweden, Finland, Denmark, Norway, Belgium, Holland, France, Germany, Luxembourg, Italy, Poland, Latvia, Lithuania, Belarus and went for a very successful tour to South-Africa in september 1999. The South-African audiences did really appreciate Corpos mix of nordic melodies and african percussion.

Ebba Westerberg – perkussioon
Thomas Markusson – kontrabass
Lars-Erik Norrström – klahvpillid
Mikael Godée – sopransaksofon, kompositsioon
Cornelia Nilsson – trummid

Piletid müügil teatri kassas ja kohvikus ning Piletimaailma müügikohtades. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi- ja Kaduviku kaardi omanikele ning Eesti Jazzliidu liikmele.