3 AINUS

Pärnu Kunstisuvi toimub uues kuues juba neljandat aastat. Seekordne näitus pealkirjaga "3 AINUS" on Rakvere Teatrigaleriis avatud 1. oktoobrini 2017.

Igalühel meil on midagi olulist öelda, laiali laotada, endast ära anda.
Pärnu Kunstisuvi 2017 näitus “3 AINUS” kutsub vaatama eesti kunsti sümbioosi – just sel hetkel tekkivaid kooslusi, just selle näituse jaoks valminud teoseid. “3 AINUS“ on spekulatsioon „Kolmainsusest“, mis on teadagi mis ja kes. Aga ka „Kolmainsus“ on omamoodi spekulatsioon, kordumatu oma olemuses.

Kontseptsioon on tervik. Nagu kõik, mis elab ja hingab meie ümber on üks. Kõige laiemas mõistes muidugi, mida inimindiviid, kes ta ka siin maa peal poleks, tihti ei suuda tajuda. Inimene ei näe suurt pilti. Tegeleme siis tajutavaga, katsutavaga, normaalsega.

Sellel näitusel osalevad kunstnikud üle eesti:
Maria-Kristiina Ulas, Marko Kekishev, Mall Nukke, Jaan Elken, Kadi Kübarsepp, Tiiu Kirsipuu, Jarõna Ilo, Ahti Seppet, Mare Mikoff, Lev Vassiljev, Maret Olvet, Leho Rubis, Tiiu Pallo-Vaik, Urve Küttner, Kalli Kalde, Pille Ernesaks, Anu Juurak, Matti Pärk, Uno Roosvalt, Mari Roosvalt, Takato alias Tarvo-Kaspar Toome, Ines Erlemann, Kelli Valk, Raivo Kelomees, Jüri Mildeberg, Viivi Aavik, Andrus Joonas, Tuulikki Tolli, Üllar Varik, Alar Raudoja, Vilen Künnapu, Regina-Marete Soonsein, Vello Lillemets, Marget Tafel-Vahtra, Tarmo Puudist, Gea Sibola Hansen, Anneli Laasi, Per William Petersen, Sirje Petersen, Maie Helm, Merike Sule-Trubert, Tiiu Rebane.

Näituse kuraator on Eveli Varik.

Järgmised üritused

Meediakajastused