Bonzo Valentinipäeva kontsert

Valentinipäeval mängib Teatrikohvikus pilli, laulab laule ja räägib lugusid Bonzo.

Alguses oli punk, siis bluus. Seejärel armus Bonzo Neil Youngi muusikasse. Nüüd on Bonzo muusika. “Üle armu ja valu leia üles mu kodu, seal lõpuni laulan siis ma. Ja kui pärale jõuad, sind tervitan ma ja sa tagasi iial ei saa,” laulab Bonzo vana ingli loos. ?Tõepoolest ei saa ja pole vajagi, sest muusika haarab pöördumatult endasse.Ja see on hea, sama hea, nagu vanaema maasikamoos, paljad varbad suvehommikuses kastemärjas rohus, esimene suudlus, unistuste täitumine. See on teisipidi tegelikkus. See on Bonzo.

Mis on teatris sellist, mis Bonzot ikka ja üha sinna tõmbab – küll näitlejana lavale, küll muusikalise kujundajana lava taha?

Bonzo: “Midagi on, miski, mis tõmbab. Teater ei ole ju minu jaoks võõras, ma töötasin 1990ndate algul mitu aastat teatris, algul lavapoisina, seejärel helirežissöörina, tehes juba tol ajal kaasa väikseid sutsakaid. Mingi maagia seal on: kui oled selle sees olnud, tahaks jälle ja jälle. Muusikuks olemisele on see selline tore alternatiiv, ennast ise avastada ja lasta publikul end avastada uuest küljest.

Mõni aasta tagasi sai tehtud “Rasputinit” Pilistveres, siis oli “Kadunud tsirkus” Rakvere Teatris, nüüd Toomas Suumani “Nõiutud kevades” Tõnissoni roll. Kui mulle teatritööd pakutakse, siis ma reeglina ära ei ütle, olgu see helikujundus või roll. “

Rohkem infot Facebookis www.facebook.com/events/361304437302197/

Pilet 7 € (piiratud arv pileteid eelmüügis Teatrikohvikus ja piletite jätkumise korral ka tund aega enne kontserdi algust kohapeal). Kohtade arv piiratud.

Järgmised üritused

Meediakajastused