ODD HUGO kontsert RAKVERE TEATRIKOHVIKUS

ODD HUGO esimest korda Rakveres! 25. oktoobril kell 23.00 Rakvere Teatrikohvikus! Piiratud arv pileteid saadaval eelmüügist Teatrikohvikust (6 €). Tund enne kontserdi algust kohapealt ostes on piletihind 8 €.

ODD HUGO loomisest on möödunud küll aasta, kuid selle aja jooksul on väisatud kontsertlavasid juba nii kodu- kui välismaal – suve keskel viis kontsert-tuur bändi Lätti, Leetu, Ungarisse ja Saksamaale ning augustis esineti nelja kontserdiga üle lahe ka Soomes. Lisaks andis kevade lõpus ODD HUGO välja omanimelise debüüt-albumi. Tallinn Music Week’ilt palju tagasisidet saanuna lummavad helilised jutuvestjad oma kuulajat veel ja veel. Erilise helikeele tekitab kogu loomingu lõikes kõlav intensiivsete harmooniatega mänglev kahehäälne laul, Blues’i mõjutustega ja veidi räsitud kõlaga kitarride kooslus, paljukõnelev ukulele, klaver, dünaamiliselt tundlikud trummid ning seilama viivad vaskpillid.

Kultuuride kompott ning leidlik helide maastik, mis sünnib Rando Kruusi ning Oliver Vare vokaalide ning keelpillide, Aigor Posti trompeti, Henri Aruküla trombooni ning Kaarlo Nõmmsalu trummide kooskõlast on loonud bändile suurepärase live-esineja kuulsuse.

Kontserdi info Facebookis www.facebook.com/events/208873195955858/

Kuula https://soundcloud.com/oddhugo

Järgmised üritused

Meediakajastused