Tänavatoidukohvik "Getoekspress"

Kodukohvikute päeval ootame teid külastama suvelavastuse "Loojanguekspress" lavastuspaika raudteegetos (aadressil Näituse 4b hoov).

Avatud on tänavatoidukohvik "Getoekspress" ning põnevat kuulamist-vaatamist pakub mitmekülgne programm:

 

14.00 Uksed avab kohvik ja getobutiik "Nana Pipi riidekapp", muusikat mängib RT muusik sarja all Märten Matsu ja on võimalik kuulata näitust "Heligeto"

14.30–15.00 RT minivestlus: Kärt Devaney vestleb Minni Riariga taaskasutusest, tekstiilitööstusest ja kõigest, mida Minni on näinud oma reisidel arengumaade tööstusettevõtetesse

15.00–15.30 Taaskasutus moenäitus: Nana Pipi, MonEriL ja Marta Cycles

15.30–17.15 Jätkub... avatud on getoekspressi kohvik ja getobutiik "Nana Pipi riidekapp", muusikat mängib RT muusik sarja all Märten Matsu ja on võimalik kuulata näitust "Heligeto"

17.15–18.15 Debatt USK vs TEADUS Urmas Lennuki juhtimisel, diskuteerivad usu ja teaduse teemadel, füüsik, kosmose- ja kaitsetehnoloogia professor Mart Noorma ja Rakvere Karmeli koguduse pastor Gunnar Kotiesen

Tutvustame lühidalt ka vestlejaid:

Mart Noorma on füüsik, kosmose- ja kaitsetehnoloogia professor. Tema jaoks aitab füüsika - loodust kirjeldavate mudelite loomise kunst - leida ammendavaid vastuseid ka inimese eksistentsiaalsetele küsimustele. Mart usub, et elu mõte on selge ja lihtne, kuid iga inimene peab selle teadmiseni jõudmiseks käima läbi oma tee. Usk annab vastused seal, kust faktidest puudu jääb. Usk aitab ka neid, keda hirmutavad juhus, määramatus ja statistika. Õnneliku elu valemis on kõige tähtsamaks teguriks usk iseendasse.

Gunnar Kotiesen on nelja lapse isa, abielus üle kahekümne aasta. Ametilt ja kutsumuselt on ta pastor. Juba varajasest noorusest on ta panustanud Rakveres ja ka üle Eesti noorsootöösse.
Üks, mille järgi Gunnarit väljaspool kirikut tuntakse, on kirg vanatehnika vastu. Elu on Looja kingitus mille tulem sõltub suurel määral elavast ja tähendusrikkast suhtest Temaga.

Järgmised üritused

Meediakajastused