3. märtsi kuni 23. mai etendused jäävad ära

Hea publik, 

Eesti Vabariigi valitsuse otsuse kohaselt ei toimu etendused Eesti teatrites 3. märtsist 23. maini 2021. 

Teatrid on taas avatud 50%-se täituvusega alates 24. maist. Oleme hakanud klientidega ühendust võtma, et pakkuda kevadel ära jäänud etendustele asendusi. Kindlasti ei lähe teie piletid kaduma, informatsioon on kuupäevaliselt ja nimeliselt tallel meie elektroonilises piletimüügisüsteemis. 

Kõiki piletitega pakutavaid võimalusi saab näha siit.

Võimalikud küsimused palume saata kassa meiliaadressile kassa@rakvereteater.ee või esitada tööpäeviti 12.00–16.00 tel 52 68 461.

Palume vabandust ebamugavuste pärast ja oleme kindlad, et ühiselt pingutades kohtume varsti jälle.

Etenduste korraldamisel on teatril ja külastajal kohustus järgida kõiki Terviseameti ja vabariigi valitsuse poolt kehtestatud reegleid. Müügis on 50% saalis asuvatest kohtadest (kuid maksimaalselt 200 kohta) ning need kohad on paigutatud vahedega. Teatrisse tulles on endiselt vaja kinni pidada maskikandmise nõudest, samuti teeme omalt poolt kõik, et publiku liikumist hajutada.

Pea meeles!

    1. Kui oled haige, jää koju. Oma pilet anna kellelegi teisele, teater pileteid tagasi ei osta, ümber vahetame võimalusel.
    2. Palun saabu teatrisse aegsasti, et vältida järjekordi garderoobis ja kohvikus. Telli kohvikus ette vaheajalaud kohvik@rakvereteater.ee
    3. Teatris on võimalused käsi desinfitseerida ja pesta – kasuta neid!
    4. Kui oled väärikas eas 65 ja enam, siis arvesta, et Sinu risk on noorematest suurem. 
    5. Kui  oled ostnud pileti Piletimaailma müügipunktidest ilma oma kontaktandmeid jagamata, saad teatrile oma kontaktid jätta kohapeal enne etendust või vaheajal. 

Kontaktide jagamine on vabatahtlik.
Andmed on vajalikud, et teater või Terviseamet saaks Sind vajadusel teavitada, kui keegi etendusel osalenutest on osutunud viirusekandjaks.
Teater säilitab andmeid kuu aega ning kasutab neid vaid covid - pandeemia leviku pidurdamiseks.
Teater jätab endale õiguse muuta saalis istumise korda, kui koroonaviirusega seotult reeglid riigis muutuvad.

Rakvere Teater on Sind kaua oodanud. Teeme kõik selleks, et meie töötajad ja vaatajad oleksid terved.