ETENDUSED PIDULIKU ÕHTUSÖÖGIGA

Detsembris kutsume tähistama saabuvat jõuluaega koos etenduse ja sellele eelneva pidulikuma õhtusöögiga. Teatrielamuse saad valida kolme täiskasvanutele mõeldud lavastuse seast: „Kuni ta suri” pakub naeru läbi pisarate, „Ilma sinuta” viib detektiivsele rännakule armastuse ja vihkamise lätete juurde ning „Lõppmäng” mõtestab mööduvaid hetki läbi absurdihuumori. Etenduste kuupäevi vaata meie mängukavast rakvereteater.ee/mangukava  

Õhtusöögilaua valikus on ahjulõhe rohelise hernepüree, porgandite, pastinaagi ja hollandi kastmega (24 €) ja öö läbi küpsetatud pardikoib jõuluse hapukapsa, juurviljade ja punase veini kastmega (21 €). Hinnas on jõulukook pohlade ja mascarponega (valmistatud "Pätsis"), teatrivein Cuvee Speciale ning kohv või tee. Veini asemel saab valida alkoholivaba joogi, milleks palume küsida eraldi pakkumist. 

Õhtusöögilaua katame kell 17.30 suure maja kohvikusse. Laud palume broneerida hiljemalt 3 päeva enne etendust Teatrikohviku meiliaadressil kohvik@rakvereteater.ee või kohviku telefonil 32 95420.

Lisaks saab vaheajaks tellida kergemat söömist. Valikus on brownie-ampsud ja konjak Hennessy VSOP (hind 11 €) ning lõhesalat ja teatrivein Cuvee Speciale (hind 14.20 €). Vaheajalaua saad broneerida hiljemalt etendusele eelneval päeval Teatrikohviku meiliaadressil kohvik@rakvereteater.ee või kohviku telefonil 32 95 420. Kui vaheajalaud on tellitud, siis palun planeeri teatrisse saabumine selliselt, et saaksid enne etenduse algust kohvikust läbi astuda ning laua eest tasuda.