INFO

Hea Rakvere Teatri sõber!

Eesti kehtestatud eriolukorra tõttu ärajäänud etenduste piletite tagasiost on lõppenud.

Tagasi müümata pileteid on võimalik kasutada mistahes Rakvere Teatri etendusel 2020. aasta 31. detsembrini. Pilet toimib nagu Rakvere Teatri kinkekaart. 
Kinkekaardi vormistamiseks saatke e-piletid ja avaldus kassa@rakvereteater.ee. Paberkandjal müügipunktist ostetud piletid palume saata koos vahetusavaldusega aadressil Kreutzwaldi 2a Rakvere 44314, kassa.

Augustikuiste etenduste korraldamisel on teatril ja külastajal kohustus järgida kõiki Terviseameti ja vabariigi valitsuse poolt kehtestatud reegleid. Selle tõttu palume arvestada, et müüme pileteid kohtadeta, kohtadele paigutamine toimub kohapeal turvalist vahemaad silmas pidades. Palume teatri juurde saabuda aegsasti, et kõik saaksid oma kohad etenduse alguseks. 

Pea meeles!

    1. Kui oled haige, jää koju!  Oma pilet anna kellelegi teisele, teater pileteid tagasi ei osta, ümber vahetame võimalusel.
    2. Teatris on võimalused käsi desinfitseerida ja pesta – kasuta neid!
    3. Lilli ja kingitusi paraku lavale saata ei saa. 
    4. Kui oled väärikas eas 65 ja enam, siis arvesta, et Sinu risk on noorematest suurem. 
    5. Palun vaata enne teatriskäiku kodulehte rakvereteater.ee, kus on värskeimad juhised teatriskäigu õnnestumiseks. 

Teater jätab endale õiguse muuta saalis istumise korda juhul kui koroonaviirusega seotult reeglid riigis muutuvad.

Rakvere Teater on Sind kaua oodanud. Teeme kõik selleks, et meie töötajad ja vaatajad oleksid terved ning peagi saaksime naasta piiranguteta teatriõhtutesse. 

Rakvere Teatri kassa on käesoleval hooajal avatud kuni 4. juulini tööpäevadel kell 12–16, telefon 32 95 444. Uuel hooajal on kassa avatud alates 3. augustist. Vahepealsel perioodil saab piletiinfot e-kirja teel kassa@rakvereteater.ee ning kassa telefonil 32 95 444. 

Kaduviku nimel!
Sinu Rakvere Teater