INFO

Hea Rakvere Teatri sõber!

Eesti Vabariigis kehtestatud eriolukorra tõttu jäävad ära kõik Rakvere Teatri etendused, välja kuulutatud eriüritused ja teiste korraldajate üritused Rakvere Teatrimajas alates 13. märtsist kuni 30. juunini 2020. Teatrikino seansid jäid ära 31. maini 2020. Märtsi, aprilli ja mai ärajäänud etenduste piletite tagasiost lõppes 20. mail 2020, "Miks Jeppe joob?" pileteid ostetakse tagasi 20. juunini 2020.

Tagasi müümata pileteid saab endiselt ümber vahetada kinkekaartideks etendustele, mis toimuvad kuni 31. detsembrini 2020. Sügise mängukava valmib hiljemalt 1. juuliks 2020. Teatrikino pileteid ümber ei vahetatud, need osteti tagasi.

Juunikuus ära jäänud Rakvere Teatri lavastust „Miks Jeppe joob?“ mängitakse Rakvere Teatri väikses saalis 13.–23. augustil. NB! Etenduste koht on muutunud! Tööpäevadel on algus kell 19.00, laupäevadel ja pühapäevadel 15.00.

Juunikuus ära jäävate "Miks Jeppe joob?" etenduste piletitega pakub teater välja kolm valikut: 

1) Piletid vahetatakse ringi augusti kuupäevadele Rakvere Teatri väikeses saalis. 
Piletivahetuse soovist andke palun teada kassa@rakvereteater.ee või tööpäevadel kell 9–16 telefonil 526 8461.

2) Pileteid on võimalik kasutada mistahes Rakvere Teatri etendusel 2020. aasta 31. detsembrini. Pilet toimib nagu Rakvere Teatri kinkekaart. 
Kinkekaardi vormistamiseks saatke e-piletid ja avaldus kassa@rakvereteater.ee. Paberkandjal müügipunktist ostetud piletid palume saata koos vahetusavaldusega aadressil Kreutzwaldi 2a Rakvere 44314, kassa.

3) Piletid ostetakse tagasi kuni 20. juunini 2020. 
Piletimaailmast ostetud netipiletite tagasiostuks tuleb saata aadressile kassa@rakvereteater.ee tagasiostuavaldus, mille leiate kodulehelt (LINK).
Kui olete ostnud Piletimaailma müügipunktist paberpileti, tuleb see saata koos tagasiostuavaldusega aadressil Kreutzwaldi 2a, 44314 Rakvere või tuua koos avaldusega Rakvere Teatri kohvikusse. 

Kui olete ostnud pileti Piletilevist, palume saata aadressile kassa@rakvereteater.ee ümbervahetamise soov või tagasiostuavaldus, mille leiate kodulehelt (LINK).

Lisainfo tööpäeviti 9–16 telefonil 526 8461.

Augustikuiste etenduste korraldamisel on teatril ja külastajal kohustus järgida kõiki Terviseameti ja vabariigi valitsuse poolt kehtestatud reegleid. Selle tõttu palume arvestada, et müüme pileteid kohtadeta, kohtadele paigutamine toimub kohapeal turvalist vahemaad silmas pidades. Palume teatri juurde saabuda aegsasti, et kõik saaksid oma kohad etenduse alguseks. 

Pea meeles!

    1. Kui oled haige, jää koju!  Oma pilet anna kellelegi teisele, teater pileteid tagasi ei osta, ümber vahetame võimalusel.
    2. Teatris on võimalused käsi desinfitseerida ja pesta – kasuta neid!
    3. Lilli ja kingitusi paraku lavale saata ei saa. 
    4. Kui oled väärikas eas 65 ja enam, siis arvesta, et Sinu risk on noorematest suurem. 
    5. Palun vaata enne teatriskäiku kodulehte rakvereteater.ee, kus on värskeimad juhised teatriskäigu õnnestumiseks. 

Rakvere Teater on Sind kaua oodanud. Teeme kõik selleks, et meie töötajad ja vaatajad oleksid terved ning peagi saaksime naasta piiranguteta teatriõhtutesse. 

Kaduviku nimel!
Sinu Rakvere Teater