Õhtusöömaaeg ja muusika "Made in China" detsembri etendustel

Detsembris on Made in China” etendused erilised, sest pärast etendust pakume pikas lauas õhtusöömaaega, mida saadab elav muusika.

Õhtusöömaaeg koos jumalatega nii taevas kui maa peal. 

Andke hingele, mis hingele kuulub.
Võta aeg maha ja naudi jõule „Made in China” detsembri etendustel! Pärast etendust pakume pikas lauas süüa ja elavat muusikat! Meeleolukas õhtu tuleb sulle kätte hirmuäratavalt soodsamalt kui muidu, sest Aliexpress meie pakette ei müü. Tule üksi või tule koos firmaga – meie maitsemeelte õrritamise ja kuulmekile hellitamise kogudusse on oodatud iga liige. Jumalad on kohal iga ilmaga. 

Andke kõhule, mis kõhule kuulub.
Pärast etendust saad nautida õhtusöömaaega, mis kannab endas jumalikku eksootikat ja idamaist maitset. Menüüs on hummus (kikerhernepüree), baba ghanoush (baklažaanipüree seesamipastaga), plov köögiviljadega, kana poolkoivad, saute juurviljadest (pannil pruunistatud köögiviljad); kõrvale palmiksai challah ja lavašš, magusast ahjuõun mee, rosinate ja kreeka pähklitega. Maname silme ette lõunamaise paiga, haarame kanal koivast, küpsetame kikerhernest ja „gurmeerime” nagu Hiinast vaevatud Džeimi Oliver. 

Andke kõrvale, mis kõrvale kuulub.
Kuid seegi pole veel kõik! Kui maitsemeeled mattuvad müstikasse, heliseb kõrvades jumalik harmoonia. Juudi muusika seitse nooti tantsivad nagu kümme keerubit, kes pole põlvkondi pidutsenud ja võrgutavad nüüd helistikke. Lõõritavad nagu paabulinnud Gangese jõel. See muusika kisub tantsule ka tõrksama tallaga tegelase, sest ta keerutab, kütab, tõmbab ja sikutab.
Hoiatus: selle muusiku CD pole Aliexpressis müügil. Küll on meil olemas selle muusiku CV. Uskuge meid, tema teab meelelahutusest nii mõndagi, sest tal on viis last ja ta on sündinud suvepealinnas Pärnus. Ta on ennast täiendanud Kihnus ja Islandil ning valdab balkani, keldi, armeenia, türgi ja isegi kreeka rütmide retoorikat. 

Andke keisrile, mis keisrile kuulub.
Jäta oma jüäänid koju, sest detsembri „Made in China” etenduste piletid maksavad 35 €. Piletihinnas on etendus, mis paljastab kogu tõe maailmast, õhtusöömaaeg ning muusika. Millal enne on tõde Sulle nii soodsalt kandikul kätte toodud?! Meie hinnangul lausa 90% soodsamalt kui päris elus. Kui Sa ei usu, löö lahti Aliexpress.com ja vaata järgi. Ja seejärel löö lahti rakvereteater.ee/made-china-0 
Elu räägib enda eest.

Õhtusöömaajale tulemiseks ei pea omama tutvusi jumalate seas. Piisab kui internetiühendusega seade viib Su Piletimaailma lehele või jalad toovad Su Piletimaailma müügipunkti