Suur maskide üleskutse

Aitäh toredate maskide eest, mida te meile saatsite. Sanna ja Artur loosisid Terevisooni otse-eetris välja võitja. Teatrisse saavad tulla Haapsalu Noorte Huvikeskuse maskimeistrid! Palju õnne!

Sanna ja Artur valisid välja ka enda lemmikud. Sannale meeldis Aaron Saluste (Jõelähtme Muusika- ja Kunstikool) mask. Elar valis välja maski, mille tegid Isabel Türnpuu, Heidy Liisa Sinimets ja Mirtel Merilaht Audentese kooli 5. A klassist. Neid külastavad päkapikud!

Saatelõiku saab vaadata siit (alates 17.10).

Meile saadetud maske näeb jõulumaal pärast "Kuldse liilia saladuse" etendusi. Lisaks üleskutse läbi saabunud maskidele, panustasid Tapa Kunstikooli noored jõulumaa kujundamisse oma tehtud maskidega.

Aitäh kõigile!

Meili teel saadetud maskide pilte näeb siin.

 

Maskide üleskutse oli selline:

Jõululavastuses „Kuldse liilia saladus” lähevad Sanna ja tema sõber Artur võlumaale seiklema. Neil on vaja kokku saada perega ja ühtlasi päästa Kuldse liilia kuningriik. Teekonnal kohtavad nad römme, nõidu ja muid tegelasi, kes saavad elada ainult unenägudes või võlumetsas.

Kuid Sanna ja Artur ei tea, kuidas need olendid välja näevad. Ja siin saategi teie appi tulla! Palume teil fantaasia valla päästa ja valmistada võlumetsa asukate maskid. Maske võib teha nii liivanirest kui samblatordist, nii paberituutust kui viiesajajalgse unenäost. Või on sul peidus tähetolmu, draakonihambaid ja muud haruldast võlumaterjali, mis ootab maskiks saamist? Maskid võivad olla nii pisikesed kui väga-väga suured. Peaasi, et neid saaks tuua või saata Rakvere Teatri aadressil Kreutzwaldi 2a, Rakvere 44314. Kui maski ei saa päriselt saata, saada meile sellest pilt e-posti aadressile mask@rakvereteater.ee. Maske ootame 25. novembrini, etendused algavad 7. detsembril meie suures saalis. 

Põnevamad maskid paneme välja jõulumaale, mis ärkab ellu pärast „Kuldse liilia saladuse” detsembri etendusi. Oma lemmikud valivad välja Sanna ja Artur ning lisaks lähevad kõikide osavõtjate vahel loosi auhinnad. Peavõiduks on teatrikülastus, olgu selle võitjaks kasvõi terve klass.