UNISTAME!

Minul on omad unistused. Sinul enda omad. Kõik lapsed unistavad. Aga oled sa kunagi mõelnud, et ka sinu emal on salajased unistused? Millele ta mõtleb, kui paneb enne magamaminekut silmad kinni? Võib-olla ei olegi sa seda temalt kunagi küsinud. 

Võta praegusel kodusolemise ajal üks hetk, et rääkida olulisest ning mine ja küsi oma emalt, millest tema salamisi unistab. Või millest unistaksid sina, kui oleksid ema? Seejärel jäädvusta see videosse – ükskõik, kas teed filmi, intervjuu või midagi muud vahvat. Valminud video saada hiljemalt emadepäevaks, 10. maiks Rakvere Teatrisse. Selleks võid laadida video üles Youtube’i ning jagada meiega linki või saata video kas faili või lingina otse aadressile unistused@rakvereteater.ee. Videod avaldame Rakvere Teatri veebikanalites ning videot saates nõustud, et seda saavad ka teised näha. Kõigi saatjate vahel loosime välja piletid lavastusele "Sirli, Siim ja saladused".

Andrus Kivirähki „Sirli, Siim ja saladused” on Rakvere Teatri jõululavastus, mis esietendub 2020. aasta detsembris. See on lugu unistustest ja nendele truuks jäämisest – nii lastena kui siis, kui ollakse juba päris suured. Lavastaja on Mari Anton, dramatiseerinud Urmas Lennuk. Juba praegu lavastuse teemadele mõeldes tahame meiegi teada saada, millest unistavad lapsed, millest emad ja isad. Esimesena on kord emade käes. 

Urmas Lennuk käis meie üleskutsest rääkimas Terevisioonis, saatelõiku saad järgi vaadata siit.

Siin on meile saadetud emade unistused. Aitäh kõigile! Emade unistusi lugedes ja vaadates muutub maailm paremaks – neis on tõesti edasiviiv jõud. 

Selles helifailis on Trister Vaksi ema unistus. Osa unistusi saadeti meile ka kirjalikult – siin saab lugeda Elise Zinovjevi ema unistust, Jane Saksa unistusi emana, Malle Ranne ema unistusi, Jane Orreni ema unistusi ning Oskar Männa luuletust emast. Vanaema Immi unistusi ja mõtteid elust saab lugeda siit.

Video