Piletiinfo

PILETIHINNAD RAKVERE TEATRIKINOS

 

2D seanss

Täispilet: 5.50 EUR
Eelkooliealine: 4.50 EUR (kuni 6.aastastele k.a.)
Sooduspilet: 5.00 EUR Kaduviku kaart, (üli)õpilane, pensionär, ajateenija, ITIC

NB! Vanusepiiranguga filmide puhul ning soodushindadega piletite ostul, palume kaasa võtta isikut tõendav dokument ja/või Kaduviku kaart.

Perepakett: 16.00 EUR  2 täiskasvanut+2 last (kuni 12.aastastele k. a.) 
Perepaketti saab osta ainult Teatrikino kassast, interneti teel seda ei müüda.

 

3D seanss

Täispilet: 6.00 EUR
Eelkooliealine: 5.00 EUR (kuni 6.aastastele k.a.)
Sooduspilet: 5.50 EUR Kaduviku kaart, (üli)õpilane, pensionär, ajateenija, ITIC

NB! Vanusepiiranguga filmide puhul ning soodushindadega piletite ostul, palume kaasa võtta isikut tõendav dokument ja/või Kaduviku kaart.

Perepakett: 18.00 EUR  2 täiskasvanut+2 last (kuni 12.aastastele k. a.) 
Perepaketti saab osta ainult Teatrikino kassast, interneti teel seda ei müüda.

NB! 3D seanssidele tuleb kaasa tuua/osta kohvikust 3D prillid! (3D prille EI TOHI kasutada päikseprillidena!) 3D prillide hind on 1 € (üks euro).

 

PILETITE OSTMINE

Pileteid saab osta Teatrikino kassast, mis on avatud kolmapäevast - pühapäevani tund enne esimese seansi algust. Pileteid saab osta ka Rakvere Teatri kohvikust +372 329 5420, Põhjakeskuse Rimi infoletist, Piletimaailma müügipunktidest üle Eesti ja internetist piletimaailm.com.
 

Broneeritud piletid tuleb välja osta vähemalt 1 päev enne esitust! Õigeaegselt välja ostmata piletid lähevad vabamüüki. Esilinastustele pileteid broneerida ei saa!

 

PILETITE TAGASIOST FILMI ÄRAJÄÄMISE KORRAL

Ärajäänud filmi korral, tuleb piletiraha tagasi saamiseks tegutseda järgnevalt:

1. Interneti teel ostetud pilet tuleb edastada meiliaadressile: kino@rakvereteater.ee. Lisada juurde oma ees- ja perekonnanimi, pangakontonumber ning kontakttelefon.
2. Piletimüügipunktidest ostetud ja välja trükitud pileti puhul tuleb pileti taha kirjutada TRÜKITÄHTEDEGA oma nimi ja kontakttelefon, võimalusel ka oma pangakonto number, kui see Sulle kohe ei meenu, siis tuleb pangakonto number koos oma muude andmetega saata meiliaadressile: kino@rakvereteater.ee
Väljatrükitud pilet, millele oled oma info lisanud, tuleb anda kinoteenindaja kätte.

   

NB! Piletid vahetatakse või ostetakse tagasi ainult erandkorras. Teatrikino ei ole kohustatud vahetama/tagasi ostma pileteid, mida klient ei soovi/saa realiseerida isiklikel põhjustel.

 

Oled kino fänn? KADUVIKU KAARDIGA saad pileteid soodsamalt! 

Kino kassa: +372 5308 8644  (K-P)

 

Vanusepiirangud

Vanusepiirangud, rahvusvahelise terminiga ratings,  on kehtestatud eesmärgiga takistada lastel ja noortel nägemast nende vanusele sobimatuid filme ning aidata lapsevanematel orienteeruda kinode filmivalikus. Sarnane süsteem on kasutusel pea kõikjal maailmas. Osades riikides määravad vanusepiiranguid ametlikud hindamiskomisjonid, paljudes maades, nagu ka Eestis, aga filmilevitajad. Eestis reguleerib nimetatud valdkonda ka EV Lastekaitse seadus.

 

   
   
 PERE
Perefilm

Sobib vaatamiseks kõige väiksematele kinosõpradele.

 
   
 L
Lubatud kõigile

Sobib vaatamiseks igas vanuses filmisõpradele, ehk siis käesolev film kedagi millegagi solvata, shokeerida ega hirmutada ei tohiks.

 
   
 MS6
Alla 6 a. mittesoovitatav

Tegelikult täitsa perefilm, aga selles võib esineda hetki, mis pisemaid ehmatada võivad.

 
   
 MS12
Alla 12 a. mittesoovitatav

Filmis võib esineda stseene, mis pole sobilikud alla 12-aastastele.

 
   
 K-12
Alla 12 a. keelatud

Filmis esineb sellist keelekasutust ja/või vägivaldseid stseene, mis muudavad selle alla 12-aastastele vaatajatele sobimatuks. Täiskasvanud saatjaga lubatud.

   
   
 K-14
 
Alla 14 a. keelatud

Filmis esineb sellist keelekasutust, ohtralt paljast pinda ja/või jõhkraid vägivaldseid stseene, mis muudavad selle alla 14-aastastele vaatajatele sobimatuks. Täiskasvanud saatjaga lubatud.

   
 K-16
 
Alla 16 a. keelatud

Filmis esineb niivõrd karmi keelekasutust, julgeid seksistseene ja/või sedavõrd räiget vägivalda, mis muudab selle alla 16-aastastele vaatajatele täiesti sobimatuks. Täiskasvanud saatjaga lubatud.

 

   K18

K-18

Alla 18 a. keelatud

Filmis esineb niivõrd karmi keelekasutust, julgeid seksistseene ja/või sedavõrd räiget vägivalda, mis muudab selle alla 18-aastastele vaatajatele täiesti sobimatuks.