Casanova

13. detsembril esietendub Rakvere Teatri suures saalis “Casanova”, mis ühendab kirgliku armastusloo, võimaluse piiluda filmimaailma telgitagustesse ja hea äraolemise ning kus filmirolli saab teha ka publik. Lavastust mängitakse vaid kümnel korral.

Casanova on tõenäoliselt üks läbi aegade kuulsamaid südametemurdjaid (Don Juani kõrval), kelle jalge ette viskus pea iga Veneetsia rohkem või vähem vaba neiu, daam, toatüdruk ja keda seetõttu vihkas iga endast lugu pidav kanalitelinna härrasmees. Ei ole teistsugune ka olukord Rakvere Teatri Casanova loos.

Küll aga on üpriski teistmoodi lavastuse ülesehitus. Etendusele saabuv publik satub juba riietehoius filmivõtete pöörasesse argipäeva ning saali jõudes peab igaüks otsustama: kas jääda passiivseks kõrvaltvaatajaks või võtta vastu pakutud roll valmiva filmi massistseenides. Üks on aga kindel, kui võtted läbi, ei jää muud üle, kui vaheajal kaetud laudade taga viimases montaazhis oleva filmi esilinastust oodata. Teisele vaatusele saabute juba kui tõeline filmistaar, kes kohe-kohe end esmakordselt suurelt ekraanilt näeb. Banketi menüüs on kohustusliku vahuveini kõrval ka lihavardad (peekonimopsi, lihapallide, kanafilee, ananassi jms) ning loomulikult kohv/tee ja kook.

"Casanova” on meelelahutuslik lavastus, mis sobib samavõrdselt nii firmade jõulupeoks kui sõpruskonnaga millegi teistsuguse kogemiseks. Lavastust mängitakse kümnel korral: 13., 14., 15. (reserveeritud), 16., 17., 19., 20., 21., 22. ja 23. detsembril kell 19 Rakvere Teatri suures saalis.

"Csanova” (nii filmi kui lavastuse) lavastab Hardi Volmer, kellelt ka kunstnikutöö. Osades Erik Ruus, Liisa Aibel, Toomas Suuman, Ülle Lichtfeldt, Velvo Väli, Viive Aamisepp, Volli Käro, Helgi Annast, Eduard Salmistu, Tarvo Sõmer ja teie.

Alates 1. novembrist maksab pilet 315 krooni. Lisainfo ja piletite broneerimine Rakvere Teatri kassa telefonil 32 95 444 E-R kell 10-19.

Esilinastusel näeme!

Piletilevis pole hetkel pileteid saadaval