Main navigation

veebruar

R, 03. veebr 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

Põltsamaa Kultuurikeskus 2 h 20 Osta pilet

R, 03. veebr 19:00

Lihtsalt, rõõmuks

suur saal 1h 30 Osta pilet

R, 03. veebr 19:00

Ohtlik meetod

väike saal 2h 25 Välja müüdud!

L, 04. veebr 19:00

Kõike head, vana toriseja

väike saal 2h 10 Välja müüdud!

L, 04. veebr 19:00

Oi, Johnny

suur saal 2h 30 Osta pilet

E, 06. veebr 19:00

Nipernaaditalv

Rannu Rahvamaja 2h 15 Osta pilet

E, 06. veebr 19:00

Ohtlik meetod

Sadamateater 2h 25 Osta pilet

T, 07. veebr 19:00

See kõik on tema

See kõik on tema

väike saal 2h 15 Osta pilet

T, 07. veebr 19:00

Nipernaaditalv

Türi Kultuurikeskus 2h 15

23. jaanuari asendusetendus

OSTA PILET

K, 08. veebr 19:00

Nipernaaditalv

väike saal 2h 15 Välja müüdud!

K, 08. veebr 19:00

Di ja Viv ja Rose

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus 2h 45 Osta pilet

N, 09. veebr 19:00

Rosmersholm

suur saal 2h 35 Osta pilet

N, 09. veebr 19:00

See kõik on tema

See kõik on tema

väike saal 2h 15 Osta pilet

R, 10. veebr 19:00

Ajurünnak

väike saal 1h 50 Osta pilet

R, 10. veebr 19:00

Onu Vanja

suur saal 2h 15 Osta pilet

L, 11. veebr 18:00

Koolitants 2023: Ida- ja Lääne-Virumaa maakondlik tantsupäev

suur saal 2h OSTA PILET

E, 13. veebr 11:00

Sirli, Siim ja saladused

Vene Teatri suur saal 1h 15 Osta pilet

E, 13. veebr 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

Vene Teatri suur saal 2 h 20 Osta pilet

T, 14. veebr 11:00

Sirli, Siim ja saladused

suur saal 1h 15 Osta pilet

T, 14. veebr 19:00

Ilma sinuta

väike saal 2h 20 Osta pilet

K, 15. veebr 19:00

Nipernaaditalv

Paide Muusika- ja Teatrimaja 2h 15 Osta pilet

K, 15. veebr 19:00

Ajurünnak

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus 1h 50 Osta pilet

N, 16. veebr 19:00

Ohtlik meetod

väike saal 2h 25 Välja müüdud!

R, 17. veebr 19:00

Oi, Johnny

suur saal 2h 30 Osta pilet

R, 17. veebr 19:00

Algus

väike saal 2h 25 Osta pilet

L, 18. veebr 15:00

Nipernaaditalv

väike saal 2h 15

RT matinee!

Välja müüdud!

L, 18. veebr 19:00

Di ja Viv ja Rose

suur saal 2h 45 Osta pilet

P, 19. veebr 18:00

Amici Dancers tantsustuudio kontsert: ''Showtime''

suur saal 1h 30 OSTA PILET

E, 20. veebr 19:00

Kõike head, vana toriseja

Endla Teatri küün 2h 10 Osta pilet

E, 20. veebr 19:00

Oi, Johnny

Vändra Kultuurimaja 2h 30 Osta pilet

K, 22. veebr 11:00

Sirli, Siim ja saladused

Aruküla Rahvamaja 1h 15 Välja müüdud!

K, 22. veebr 19:00

Rosmersholm

Aruküla Rahvamaja 2h 35

Viimane etendus!

Osta pilet

N, 23. veebr 19:00

Ajurünnak

väike saal 1h 50 Osta pilet

E, 27. veebr 19:00

Algus

Vaba Lava Telliskivi Loomelinnak 2h 25 Osta pilet

E, 27. veebr 19:00

Ohtlik meetod

Vanemuise väike maja 2h 25 Osta pilet

E, 27. veebr 19:00

Vaba Lava: YERMA 9. PM

väike saal 1h 50 OSTA PILET

märts

K, 01. märts 19:00

Ohtlik meetod

Vaba Lava Telliskivi Loomelinnak 2h 25 Osta pilet

K, 01. märts 19:00

Algus

Kohtla -Järve Kultuurikeskus 2h 25 Osta pilet

L, 04. märts 19:00

Süüta süüdlased

suur saal

Esietendus!

Osta pilet

L, 04. märts 19:00

Ohtlik meetod

väike saal 2h 25 Osta pilet

E, 06. märts 19:00

Onu Vanja

Järvakandi Kultuurihall 2h 15 Osta pilet

E, 06. märts 19:00

Lihtsalt, rõõmuks

Võnnu Kultuurimaja 1h 30 Osta pilet

T, 07. märts 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

väike saal 2 h 20 Osta pilet

K, 08. märts 19:00

Oi, Johnny

Rae Kultuurikeskus 2h 30 Osta pilet

K, 08. märts 19:00

See kõik on tema

See kõik on tema

väike saal 2h 15 Osta pilet

N, 09. märts 19:00

Süüta süüdlased

suur saal Osta pilet

R, 10. märts 19:00

Nipernaaditalv

Vanemuise väike maja 2h 15 Osta pilet

R, 10. märts 19:00

Ajurünnak

väike saal 1h 50 Osta pilet

R, 10. märts 19:00

Di ja Viv ja Rose

suur saal 2h 45 Osta pilet

L, 11. märts 19:00

Must Kast: "Carmen"

suur saal 2h 40 OSTA PILET

L, 11. märts 19:00

R.A.A.A.M.: "Diktaator, naljamees ja liiderdaja"

väike saal 1h 30 OSTA PILET

E, 13. märts 11:00

Sirli, Siim ja saladused

Põltsamaa Kultuurikeskus 1h 15

NB! Etenduse algusaeg muutunud

Osta pilet

E, 13. märts 19:00

Lihtsalt, rõõmuks

Põltsamaa Kultuurikeskus 1h 30 Osta pilet

E, 13. märts 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

Endla Teatri suur saal 2 h 20 Osta pilet

K, 15. märts 19:00

Nipernaaditalv

väike saal 2h 15 Välja müüdud!

K, 15. märts 19:00

Ajurünnak

Võru Kultuurimaja Kannel 1h 50 Osta pilet

K, 15. märts 19:00

Endla Teater: Mitte, praegu kallis!

suur saal 2h 5 OSTA PILET

N, 16. märts 19:00

Nipernaaditalv

väike saal 2h 15 Välja müüdud!

R, 17. märts 19:00

Ajurünnak

väike saal 1h 50 Osta pilet

R, 17. märts 19:00

Onu Vanja

suur saal 2h 15 Osta pilet

L, 18. märts 15:00

Süüta süüdlased

suur saal

RT matinee!

Osta pilet

L, 18. märts 19:00

Ohtlik meetod

väike saal 2h 25 Osta pilet

P, 19. märts 16:00

Eesti Balletikoolide Gala

suur saal 2h OSTA PILET

E, 20. märts 19:00

Di ja Viv ja Rose

Endla Teatri suur saal 2h 45 Osta pilet

E, 20. märts 19:00

Ohtlik meetod

Paide Muusika- ja Teatrimaja 2h 25 Osta pilet

K, 22. märts 19:00

Ilma sinuta

väike saal 2h 20 Osta pilet

K, 22. märts 19:00

Kõike head, vana toriseja

Järva-Jaani Kultuurimaja 2h 10 Osta pilet

N, 23. märts 19:00

Oi, Johnny

Mustvee Kultuurikeskus 2h 30 Osta pilet

N, 23. märts 19:00

See kõik on tema

See kõik on tema

väike saal 2h 15 Osta pilet

R, 24. märts 19:00

Oi, Johnny

suur saal 2h 30 Osta pilet

R, 24. märts 19:00

Kõike head, vana toriseja

väike saal 2h 10 Osta pilet

R, 24. märts 19:00

Algus

Tartu Uus Teater (Lai 37, Tartu) 2h 25 Osta pilet

L, 25. märts 19:00

Kuressaare Teater: Tähtede seis

väike saal 1h 20 OSTA PILET

E, 27. märts 11:00

Sirli, Siim ja saladused

suur saal 1h 15 Osta pilet

K, 29. märts 19:00

Ajurünnak

Haapsalu Kultuurikeskus 1h 50 Osta pilet

K, 29. märts 19:00

Di ja Viv ja Rose

Kose Kultuurikeskus 2h 45 Osta pilet

N, 30. märts 19:00

Ajurünnak

väike saal 1h 50 Osta pilet

R, 31. märts 19:00

Algus

väike saal 2h 25 Osta pilet

R, 31. märts 19:00

Di ja Viv ja Rose

suur saal 2h 45 Osta pilet

aprill

L, 01. aprill 19:00

Ilma sinuta

väike saal 2h 20

Viimane etendus!

Osta pilet

L, 01. aprill 19:00

Lihtsalt, rõõmuks

suur saal 1h 30

Viimane etendus!

Osta pilet

E, 03. aprill 19:00

Oi, Johnny

Rannu Rahvamaja 2h 30 Osta pilet

E, 03. aprill 19:00

Kõike head, vana toriseja

Vene Teatri suur saal 2h 10 Osta pilet

K, 05. aprill 19:00

Onu Vanja

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus 2h 15 Osta pilet

K, 05. aprill 19:00

Vat Teater: Kauka jumal

suur saal 1h 30 OSTA PILET

N, 06. aprill 19:00

Di ja Viv ja Rose

suur saal 2h 45 Osta pilet

N, 06. aprill 19:00

Ajurünnak

Kumu Auditoorium 1h 50 Osta pilet

E, 10. aprill 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

Saku Valla Kultuurikeskus, Kiisa saal 2 h 20 Osta pilet

E, 10. aprill 19:00

See kõik on tema

See kõik on tema

Eesti Rahva Muuseumi Teatrisaal 2h 15 Osta pilet

K, 12. aprill 19:00

Süüta süüdlased

Kohtla -Järve Kultuurikeskus Osta pilet

K, 12. aprill 19:00

Endla Teater: Hotell laibaga

suur saal 1h 50 OSTA PILET

R, 14. aprill 19:00

Süüta süüdlased

suur saal Osta pilet

L, 15. aprill 15:00

Di ja Viv ja Rose

suur saal 2h 45

RT matinee!

Osta pilet

L, 15. aprill 17:00

Metamorfoos

väike saal

Esietendus!

Välja müüdud!

E, 17. aprill 12:00

Sirli, Siim ja saladused

Vene Teatri suur saal 1h 15 Osta pilet

E, 17. aprill 19:00

Di ja Viv ja Rose

Jõgeva Kultuurikeskus 2h 45 Osta pilet

E, 17. aprill 19:00

Nipernaaditalv

Kumu Auditoorium 2h 15 Välja müüdud!

T, 18. aprill 13:00

Sirli, Siim ja saladused

suur saal 1h 15 Osta pilet

T, 18. aprill 19:00

Metamorfoos

väike saal Osta pilet

K, 19. aprill 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

väike saal 2 h 20 Osta pilet

K, 19. aprill 19:00

Nipernaaditalv

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus 2h 15 Osta pilet

K, 19. aprill 19:00

Ajurünnak

Aruküla Rahvamaja 1h 50 Osta pilet

N, 20. aprill 19:00

Nipernaaditalv

väike saal 2h 15 Välja müüdud!

N, 20. aprill 19:00

Di ja Viv ja Rose

suur saal 2h 45 Osta pilet

R, 21. aprill 19:00

Ohtlik meetod

väike saal 2h 25 Osta pilet

R, 21. aprill 19:00

Süüta süüdlased

suur saal Osta pilet

R, 21. aprill 19:00

Algus

Laekvere Rahvamaja 2h 25 Osta pilet

P, 23. aprill 20:00

Trad.Attack! EESTI TUUR #2

väike saal OSTA PILET

E, 24. aprill 19:00

Oi, Johnny

Türi Kultuurikeskus 2h 30 Osta pilet

E, 24. aprill 19:00

Kõike head, vana toriseja

Kumu Auditoorium 2h 10 Osta pilet

K, 26. aprill 19:00

Ohtlik meetod

Eesti Rahva Muuseumi Teatrisaal 2h 25 Osta pilet

N, 27. aprill 19:00

Süüta süüdlased

suur saal Osta pilet

N, 27. aprill 19:00

Metamorfoos

väike saal Osta pilet

R, 28. aprill 19:00

Algus

Kumu Auditoorium 2h 25 Osta pilet

R, 28. aprill 19:00

Ajurünnak

väike saal 1h 50 Osta pilet

R, 28. aprill 19:00

Onu Vanja

suur saal 2h 15 Osta pilet

L, 29. aprill 19:00

Oi, Johnny

suur saal 2h 30 Osta pilet

L, 29. aprill 19:00

Kõike head, vana toriseja

väike saal 2h 10 Osta pilet

mai

T, 02. mai 19:00

Kunitasuri_ikoon

Kuni ta suri

väike saal 2 h 20 Osta pilet

K, 03. mai 19:00

Algus

Kose Kultuurikeskus 2h 25 Osta pilet

K, 03. mai 19:00

Ohtlik meetod

väike saal 2h 25 Osta pilet

K, 03. mai 19:00

Süüta süüdlased

Haapsalu Kultuurikeskus Osta pilet

N, 04. mai 19:00

Süüta süüdlased

suur saal Osta pilet

N, 04. mai 19:00

Metamorfoos

väike saal Osta pilet

R, 05. mai 19:00

Ajurünnak

Sadamateater 1h 50 Osta pilet

R, 05. mai 19:00

Onu Vanja

suur saal 2h 15 Osta pilet

R, 05. mai 19:00

Algus

väike saal 2h 25 Osta pilet

E, 08. mai 19:00

Metamorfoos

Vanemuise väike maja Osta pilet

E, 08. mai 19:00

See kõik on tema

See kõik on tema

Kumu Auditoorium 2h 15 Osta pilet

K, 10. mai 19:00

Onu Vanja

Vaba Lava Narva Teatrikeskus 2h 15 Osta pilet

K, 10. mai 19:00

Kõike head, vana toriseja

väike saal 2h 10 Osta pilet

N, 11. mai 19:00

Süüta süüdlased

suur saal Osta pilet

N, 11. mai 19:00

Ohtlik meetod

väike saal 2h 25 Osta pilet

R, 12. mai 19:00

Di ja Viv ja Rose

suur saal 2h 45 Osta pilet

R, 12. mai 19:00

Nipernaaditalv

Vanemuise väike maja 2h 15 Osta pilet

R, 12. mai 19:00

Ajurünnak

väike saal 1h 50 Osta pilet

L, 13. mai 19:00

Kõike head, vana toriseja

väike saal 2h 10 Osta pilet

L, 13. mai 19:00

Oi, Johnny

suur saal 2h 30 Osta pilet

E, 15. mai 19:00

Süüta süüdlased

Endla Teater Osta pilet

E, 15. mai 19:00

Metamorfoos

Vaba Lava Telliskivi Loomelinnakus Osta pilet

T, 16. mai 13:00

Sirli, Siim ja saladused

suur saal 1h 15 Osta pilet

T, 16. mai 19:00

Nipernaaditalv

väike saal 2h 15 Osta pilet

K, 17. mai 19:00

Ohtlik meetod

Sadamateater 2h 25 Osta pilet

K, 17. mai 19:00

Nipernaaditalv

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus 2h 15 Osta pilet

K, 17. mai 19:00

See kõik on tema

See kõik on tema

väike saal 2h 15 Osta pilet

N, 18. mai 19:00

Nipernaaditalv

väike saal 2h 15 Osta pilet

R, 19. mai 19:00

Ajurünnak

Kumu Auditoorium 1h 50 Osta pilet

R, 19. mai 19:00

Di ja Viv ja Rose

suur saal 2h 45 Osta pilet

K, 24. mai 11:00

Sirli, Siim ja saladused

Järvakandi Kultuurihall 1h 15

Viimane etendus!

Osta pilet

K, 24. mai 19:00

Oi, Johnny

Aruküla Rahvamaja 2h 30 Osta pilet

juuni

R, 02. juuni 19:00

Robin Hood Suveetendus

Robin Hood

Lammasmäe Puhkekeskus ca 3 h 15 Osta pilet

L, 03. juuni 19:00

Robin Hood Suveetendus

Robin Hood

Lammasmäe Puhkekeskus ca 3 h 15 Osta pilet

R, 09. juuni 19:00

Robin Hood Suveetendus

Robin Hood

Lammasmäe Puhkekeskus ca 3 h 15 Osta pilet

L, 10. juuni 19:00

Robin Hood Suveetendus

Robin Hood

Lammasmäe Puhkekeskus ca 3 h 15 Osta pilet

P, 11. juuni 19:00

Robin Hood Suveetendus

Robin Hood

Lammasmäe Puhkekeskus ca 3 h 15 Osta pilet

K, 14. juuni 19:00

Robin Hood Suveetendus

Robin Hood

Lammasmäe Puhkekeskus ca 3 h 15 Osta pilet

N, 15. juuni 19:00

Robin Hood Suveetendus

Robin Hood

Lammasmäe Puhkekeskus ca 3 h 15 Osta pilet

P, 18. juuni 19:00

Robin Hood Suveetendus

Robin Hood

Lammasmäe Puhkekeskus ca 3 h 15 Osta pilet

T, 20. juuni 19:00

Robin Hood Suveetendus

Robin Hood

Lammasmäe Puhkekeskus ca 3 h 15 Osta pilet

K, 21. juuni 19:00

Robin Hood Suveetendus

Robin Hood

Lammasmäe Puhkekeskus ca 3 h 15 Osta pilet