Piletid

VIIRUSE LEVIKUGA SEOTUD PILETIINFO

Vastavalt Vabariigi Valitsuse teadaandele 29. juulist 2021 on ürituste korraldajatel kohustus kontrollida nakkusohutust juhul, kui üritusel osalejate arv ületab 50 inimest. Kuna Rakvere Teatri etendustel on külastajate arv suurem, siis alustame 9. augustist vaktsineerimistõendite kontrollimist. 

Vastavalt valitsuse korraldusele pääsevad etendusele ainult inimesed, kes esitavad järgmised dokumendid: 

kehtiv vaktsineerimistõend 
või
kehtiv covid-19 läbipõdemist märkiv tõend 
või 
negatiivne covid-19 testi märkiv tõend. (PCR test kehtib juhul, kui see on tehtud mitte rohkem kui 72 tundi enne üritust ja antigeeni test mitte rohkem kui 48 tundi enne üritust) 

ja
isikut tõendav dokument.

Kuni 18-aastased teatrikülastajad ei pea tõendeid esitama, kaasa tuleb võtta vanust tõendav dokument (ID-kaart, õpilaspilet vms).

Tähelepanu!
  
Erinevate tõendite genereerimise kohta leiate juhised siit lehelt (klõpsates avaneb link).

Teatril puudub võimekus ja meditsiiniline ettevalmistus kiirtestimise korraldamiseks kohapeal, seega tuleb test sooritada selleks ettenähtud terviseteenust pakkuvates asutustes enne etendusele tulekut. Nende nimekirja leiate siit (klõpsates avaneb link). Koostöös Confido`ga pakume teatrikülastajaile võimaluse teha antigeeni kiirtesti külastajale sobivas testimispunktis (mitte rohkem kui 48 tundi enne üritusel osalemist), millega koos väljastatakse vastav sertifikaat. Pileti ostnud teatrikülastajale kehtib antigeeni kiirtestimisel sooduskood (testi hind sooduskoodiga 17 eurot, tavahind 49 €), mis tuleb sisestada testimisele aega broneerides vastavasse sooduskoodi lahtrisse broneerimisvormi lõpus. Sooduskood kehtib Confido testimispunktides, mitte kiirkliinikutes. Antigeeni kiirtestile saab sobivas testimispunktis aja broneerida siin. Sooduskoodi saamiseks on teatripileti omanikul esmalt vaja saata vastav sooviavaldus aadressil kassa@rakvereteater.ee. Palume arvestada, et vastuse saamine sõltub kassa tööaegadest – kassa on avatud tööpäevadel kell 12–16 ning tund enne suure maja etendusi.

Kuna dokumentide kontroll võib võtta tavalisest enam aega, siis palume võimalusel teatrisse saabuda varem, et vältida ummikuid ja etenduse hilinemist.

Teatris palume järgida seniseid reegleid – desinfitseerida käsi ja hoida publikuruumides vahet teiste külastajatega. 

Rakvere Teatri piletimüügi tingimused leiate edasi lugedes.   
Lisainfo kassa@rakvereteater.ee, tööpäeviti 12.00–16.00 telefonil 32 95 444.

 

PILETIMÜÜK

Rakvere Teatri kassa on  avatud  tööpäevadel kell 12–16 ja tund enne etenduse algust. Telefon 32 95 444, e - post kassa@rakvereteater.ee 

Lisaks on piletid saadaval  iga päev 9–22 Rakvere Teatrikohvikus; samuti Rakvere Krooni Selveris; Piletimaailma müügipunktides üle Eesti ning internetis piletimaailm.com. Eriprojektide piletid võivad lisaks müügis olla Piletilevi müügikohtades ja internetis piletilevi.ee. Väljasõiduetenduste piletid on müügil väljasõidupaikades sealsete kassade lahtiolekuaegadel ja internetis piletimaailm.com

Koduetenduste piletihinnad täiskasvanutele on vahemikus 14–19 € ja lastele 11–13 € vastavalt saalile ja isetekohale. Eriprojektidel on erihind, mille kohta saab infot lavastuse lehelt ja mängukavast. Väljasõiduetenduste piletihinnad on vastavalt kokkuleppele esinemispaigaga erinevad, info etenduspaiga kodulehel. 

Pileteid tagasi ei osteta. Pileteid vahetatakse ümber võimaluse korral sama lavastuse teistele etendustele, vahetustasu 0,50 € ühe pileti kohta.

Vabade kohtade arvu saalis saab vaadata Piletimaailma kodulehelt.

SOODUSTUSED

Koduetendustel kehtivad järgmised soodustused:
Lasteetenduste grupisoodustus - iga 21. pilet tasuta.

Täiskasvanute etenduste soodustused:
Kaduviku Kaardiga kuni 25% (välja arvatud eriprojektid),
grupile alates 20 inimesest kuni 20%,
õpilastele, üliõpilastele, pensionäridele kuni 20%,
ITIC kaardiga kuni 20%,
ratastooliga külastajale ratastoolikoht kuni 20% (väikese maja invasissepääs asub hoovi pool)
Partnerkaardiga kuni 2 pileti ostmisel kuni 10%

NB Korraga kehtib üks soodustus, eriprojektide puhul soodustused ei kehti. Väljasõiduetendustel võivad kehtida ainult osa soodustusi.
NB Õpilase, üliõpilase, pensionäri ja ITIC soodustuste korral tuleb teatrisse tulles esitada koos piletiga soodustust tõendav dokument.

KADUVIKU KAART  JA  KADUVIKU LAEGAS

Rakvere Teatri kliendikaart – Kaduviku kaart on müügil Rakvere Teatri kassas hinnaga 6,50 €. Kaduviku kaardi soodustused leiad siit

Kaduviku Laegas on hea võimalus kinkida sõpradele-sugulastele õhtu teatris. See on teatri kinkekaart, mille omanik saab etenduse ja selle kuupäeva ise valida. Kaduviku Laeka ostu- ja tellimisinfo leiad siit.

BRONEERIMINE

Info ja broneerimine iga päev kell 9–22 telefonil 32 95 444 või e-aadressil kassa@rakvereteater.ee. E-kirjaga broneerides kinnitab teater alati broneeringu vastuskirjaga. Kui te seda saanud ei ole, kontrollige broneeringut telefonitsi. 

Broneeritud üksikpiletid tuleb välja osta 2 nädalat peale broneeringu tegemist, kuid mitte hiljem kui 10 päeva enne etendust. Grupitellimused alates 20 piletist tuleb välja osta 2 nädala jooksul pärast broneeringu tegemist, kuid mitte hiljem kui 3 nädalat enne etendust.

Terve etenduse reserveerimise korral sõlmitakse teatriga leping, kontakt kassa@rakvereteater.ee

Tähtajaks välja ostmata broneeringud lähevad vabamüüki.

PILETITE EEST TASUMINE

Organisatsioonidele ja ettevõtetele väljastame soovi korral arve.
Üksikisikud saavad broneeritud piletite eest tasuda ülekandega. Ülekanded SA Rakvere Teatrimajale teostage palun alljärgnevate rekvisiitidega:

Makse saaja: Rahandusministeerium
VIITENUMBER:  3500078704
Selgitusse piletite ostul kindlasti:  etenduse nimi, kuupäev ja piletite arv, broneerija nimi kui makse tegija pole sama isik.
Rahandusministeeriumi pangakontod (viitenumber kohustuslik):

SEB Pank EE891010220034796011 (BIC7SWIFT: EEUHEE2X)
Swedbank EE932200221023778606 (BIC/SWIFT: HABAEE2X)
LHV Pank EE777700771003813400 (BIC/SWIFT: LHVBEE22)
Luminor Bank EE70700017001577197 (BIC/SWIFT: NDEAEE2X)

Ülekandega tasutud piletid saate kätte enne etendust etenduse paigast või varasemal ajal mistahes Piletimaailma müügipunktist.
TÄHELEPANU! Enne ülekande tegemist tuleb piletid kindlasti kassas broneerida!

PILETITE TAGASIOST VÕI VAHETAMINE

Teater jätab endale õiguse teha hädavajadusel mängukavas muudatusi ja etendusi ära jätta. Kui etendus toimub, siis pileteid tagasi ei osteta ja ümber ei vahetata.

Etenduse ärajäämisel ostetakse piletid tagasi 14 päeva jooksul, selleks palume täita tagasiostu avaldus ja lisada tagastatavad piletid. Internetipiletite tagasimüümiseks saatke kassa@rakvereteater.ee ainult avaldus. Raha kantakse kliendi pangakontole 4 tööpäeva jooksul alates avalduse laekumisest.

Võimalusel ja kliendi soovil vahetatakse ärajäänud etenduse piletid Rakvere Teatri kassas ümber sama lavastuse teistele etendustele.

Teater ei vastuta etenduse ärajäämise korral kliendi poolt tehtud lisakulutuste hüvitamise eest.


NB Kõik ülaltoodud tingimused kehtivad SA Rakvere Teatrimaja poolt korraldatavatele üritustele. Rakvere Teatri ruumides toimuvate teiste korraldajate ürituste piletimüügitingimused kehtestavad ning nende eest vastutavad korraldajad ise.

PARKIMINE

Parkida saab suure maja ees ning suure ja väikse maja vahel asuvas hoovis. Lisaks on olemas väikese maja parkla sissepääsuga nii Näituse tänavalt kui suure maja hoovist (viimane ligipääs on ühesuunaline ehk väikse maja parklast suure maja parklasse liikuda ei saa). Parkimine on tasuta. Parkimise skeem.

Tähelepanu! Kui ühel ajal toimub mitu üritust, ei pruugi kõigile parkimiskohti jaguda. Tund enne etendust töötab suure maja ees parkimiskorraldaja. Palun varuge aega, et vajadusel otsida autole koht teatri lähistel Näituse, Vallikraavi või Vabriku tänavatel. Kuna üritused võivad lõppeda erinevatel aegadel, vabanevad parkimiskohad teatri ees jooksvalt ning seepärast võib hilisem tulija parkimiskoha saada. Palume mõistvat suhtumist!