Piletid

VIIRUSE LEVIKUGA SEOTUD PILETIINFO

Hea Rakvere Teatri sõber!

Eesti Vabariigi valitsuse otsuse kohaselt ei toimu etendused Eesti teatrites 3. märtsist 23. maini 2021. 

Teatrid on taas avatud 50%-se täituvusega alates 24. maist. Oleme hakanud klientidega ühendust võtma, et pakkuda kevadel ära jäänud etendustele asendusi. Kindlasti ei lähe teie piletid kaduma, informatsioon on kuupäevaliselt ja nimeliselt tallel meie elektroonilises piletimüügisüsteemis. 

Võimalikud küsimused palume saata kassa  meiliaadressile kassa@rakvereteater.ee või esitada tööpäeviti 12.00–16.00 tel 52 68 461.

Kui teatrid avanevad, jäävad endiselt kehtima 5 võimalust oma pileteid realiseerida: 

1) Piletid vahetatakse ümber sama lavastuse järgnevatele etendustele. 

2) Piletid vahetatakse ümber mõnele teisele Rakvere Teatri etendusele, välja arvatud eriprojektid (nt suvelavastused). 

3) Piletid vahetatakse ümber Rakvere Teatri kinkekaardi vastu, mis kehtib 31. detsembrini 2021. Kinkekaart toimib ostetud piletite vääringus. Kinkekaardi vormistamiseks saatke e-piletid ja kiri kassa@rakvereteater.ee. Paberkandjal müügipunktist ostetud piletite puhul palun kirjutage kassa@rakvereteater.ee ning saatke oma kontaktandmed, et kassa saaks teiega ühendust võtta.

4) Piletid ostetakse tagasi ja vahetatakse ümber, selleks palume täita tagasiostu avaldus ja lisada tagastatavad piletid. Internetipiletite tagasimüümiseks saatke kassa@rakvereteater.ee ainult avaldus. Raha kantakse kliendi pangakontole 4 tööpäeva jooksul alates avalduse laekumisest.

5) Piletilevist ostetud piletid kehtivad asendusetendusel või ostetakse tagasi läbi Piletilevi.

Ootame kohtumist Teie valitud etendustel. Kui teil ei ole võimalik otsusega oodata, siis kolme viimast võimalust saate kasutada jooksvalt. 

Etenduste korraldamisel on teatril ja külastajal kohustus järgida kõiki Terviseameti ja vabariigi valitsuse poolt kehtestatud reegleid. 

Pea meeles!

    1. Kui oled haige, jää koju. Oma pilet anna kellelegi teisele, teater pileteid tagasi ei osta, ümber vahetame võimalusel.
    2. Palun saabu teatrisse aegsasti, et vältida järjekordi garderoobis ja kohvikus. Telli kohvikus ette vaheajalaud kohvik@rakvereteater.ee
    3. Teatris on võimalused käsi desinfitseerida ja pesta – kasuta neid!
    4. Kui oled väärikas eas 65 ja enam, siis arvesta, et Sinu risk on noorematest suurem. 
    5. Kui  oled ostnud pileti Piletimaailma müügipunktidest ilma oma kontaktandmeid jagamata, saad teatrile oma kontaktid jätta kohapeal enne etendust või vaheajal. 

  • Kontaktide jagamine on vabatahtlik.
  • Andmed on vajalikud, et teater või Terviseamet saaks Sind vajadusel teavitada, kui keegi etendusel osalenutest on osutunud viirusekandjaks.
  • Teater säilitab andmeid kuu aega ning kasutab neid vaid covid - pandeemia leviku pidurdamiseks.

Teater jätab endale õiguse muuta saalis istumise korda, kui koroonaviirusega seotult reeglid riigis muutuvad.

Rakvere Teater on Sind kaua oodanud. Teeme kõik selleks, et meie töötajad ja vaatajad oleksid terved.

PILETIMÜÜK

Rakvere Teatri kassa on  avatud  tööpäevadel kell 12–16 ja tund enne etenduse algust. Telefon 32 95 444, e - post kassa@rakvereteater.ee 

Lisaks on piletid saadaval  iga päev 9–22 Rakvere Teatrikohvikus; samuti Rakvere Krooni Selveris; Piletimaailma müügipunktides üle Eesti ning internetis piletimaailm.com. Eriprojektide piletid võivad lisaks müügis olla Piletilevi müügikohtades ja internetis piletilevi.ee. Väljasõiduetenduste piletid on müügil väljasõidupaikades sealsete kassade lahtiolekuaegadel ja internetis piletimaailm.com

Koduetenduste piletihinnad täiskasvanutele on vahemikus 14–19 € ja lastele 11–13 € vastavalt saalile ja isetekohale. Eriprojektidel on erihind, mille kohta saab infot lavastuse lehelt ja mängukavast. Väljasõiduetenduste piletihinnad on vastavalt kokkuleppele esinemispaigaga erinevad, info etenduspaiga kodulehel. 

Pileteid tagasi ei osteta. Pileteid vahetatakse ümber võimaluse korral sama lavastuse teistele etendustele, vahetustasu 0,50 € ühe pileti kohta.

Vabade kohtade arvu saalis saab vaadata Piletimaailma kodulehelt.

SOODUSTUSED

Koduetendustel kehtivad järgmised soodustused:
Lasteetenduste grupisoodustus - iga 21. pilet tasuta.

Täiskasvanute etenduste soodustused:
Kaduviku Kaardiga kuni 25% (välja arvatud eriprojektid),
grupile alates 20 inimesest kuni 20%,
õpilastele, üliõpilastele, pensionäridele kuni 20%,
ITIC kaardiga kuni 20%,
ratastooliga külastajale ratastoolikoht kuni 20% (väikese maja invasissepääs asub hoovi pool)
Partnerkaardiga kuni 2 pileti ostmisel kuni 10%

NB Korraga kehtib üks soodustus, eriprojektide puhul soodustused ei kehti. Väljasõiduetendustel võivad kehtida ainult osa soodustusi.
NB Õpilase, üliõpilase, pensionäri ja ITIC soodustuste korral tuleb teatrisse tulles esitada koos piletiga soodustust tõendav dokument.

KADUVIKU KAART  JA  KADUVIKU LAEGAS

Rakvere Teatri kliendikaart – Kaduviku kaart on müügil Rakvere Teatri kassas hinnaga 6,50 €. Kaduviku kaardi soodustused leiad siit

Kaduviku Laegas on hea võimalus kinkida sõpradele-sugulastele õhtu teatris. See on teatri kinkekaart, mille omanik saab etenduse ja selle kuupäeva ise valida. Kaduviku Laeka ostu- ja tellimisinfo leiad siit.

BRONEERIMINE

Info ja broneerimine iga päev kell 9–22 telefonil 32 95 444 või e-aadressil kassa@rakvereteater.ee. E-kirjaga broneerides kinnitab teater alati broneeringu vastuskirjaga. Kui te seda saanud ei ole, kontrollige broneeringut telefonitsi. 

Broneeritud üksikpiletid tuleb välja osta 2 nädalat peale broneeringu tegemist, kuid mitte hiljem kui 10 päeva enne etendust. Grupitellimused alates 20 piletist tuleb välja osta 2 nädala jooksul pärast broneeringu tegemist, kuid mitte hiljem kui 3 nädalat enne etendust.

Terve etenduse reserveerimise korral sõlmitakse teatriga leping, kontakt kassa@rakvereteater.ee

Tähtajaks välja ostmata broneeringud lähevad vabamüüki.

PILETITE EEST TASUMINE

Organisatsioonidele ja ettevõtetele väljastame soovi korral arve.
Üksikisikud saavad broneeritud piletite eest tasuda ülekandega SA Rakvere Teatrimaja pangaarvetele:
Swedbank a/a EE842200221026585948
SEB Pank a/a EE871010220041571012
Saaja: SA Rakvere Teatrimaja
Selgitus: Etenduse nimi, kuupäev, piletite arv ja summa.
Ülekandega tasutud piletid saate kätte enne etendust etenduse paigast või varasemal ajal mistahes Piletimaailma müügipunktist.
TÄHELEPANU! Enne ülekande tegemist tuleb piletid kindlasti kassas broneerida!

PILETITE TAGASIOST VÕI VAHETAMINE ETENDUSE ÄRAJÄÄMISE KORRAL 

Teater jätab endale õiguse teha hädavajadusel mängukavas muudatusi ja etendusi ära jätta.

Piletid ostetakse tagasi 14 päeva jooksul, selleks palume täita tagasiostu avaldus ja lisada tagastatavad piletid. Internetipiletite tagasimüümiseks saatke kassa@rakvereteater.ee ainult avaldus. Raha kantakse kliendi pangakontole 4 tööpäeva jooksul alates avalduse laekumisest.

Võimalusel ja kliendi soovil vahetatakse ärajäänud etenduse piletid Rakvere Teatri kassas ümber sama lavastuse teistele etendustele.

Teater ei vastuta etenduse ärajäämise korral kliendi poolt tehtud lisakulutuste hüvitamise eest.


NB Kõik ülaltoodud tingimused kehtivad SA Rakvere Teatrimaja poolt korraldatavatele üritustele. Rakvere Teatri ruumides toimuvate teiste korraldajate ürituste piletimüügitingimused kehtestavad ning nende eest vastutavad korraldajad ise.

PARKIMINE

Parkida saab suure maja ees ning suure ja väikse maja vahel asuvas hoovis. Lisaks on olemas väikese maja parkla sissepääsuga nii Näituse tänavalt kui suure maja hoovist (viimane ligipääs on ühesuunaline ehk väikse maja parklast suure maja parklasse liikuda ei saa). Parkimine on tasuta. Parkimise skeem.

Tähelepanu! Kui ühel ajal toimub mitu üritust, ei pruugi kõigile parkimiskohti jaguda. Tund enne etendust töötab suure maja ees parkimiskorraldaja. Palun varuge aega, et vajadusel otsida autole koht teatri lähistel Näituse, Vallikraavi või Vabriku tänavatel. Kuna üritused võivad lõppeda erinevatel aegadel, vabanevad parkimiskohad teatri ees jooksvalt ning seepärast võib hilisem tulija parkimiskoha saada. Palume mõistvat suhtumist!