Õhtusöögipakkumised

Pakume võimalust tellida õhtusöögilaud kella 17.30ks teatrikohvikusse ja vaheajalauale salatit (tellimuse ette teatamise aeg on 5 päeva).

Õhtusöögid

Hõrk, rikkaliku maitsega talleliha köögiviljaraguuga, teatrivein Shiraz, Lavazza kohv või tee, Kaduviku kook garniiriga, maitsevesi. Hind 26.50 €

Rakvere_Teatrikohvik_tall


Eesti vete uhkus kohafilee lillkapsa- ja porgandikreemiga, teatrivein Cuvee Speciale Blanc, Lavazza kohv või tee, Kaduviku kook garniiriga, maitsevesi. Hind 25.50 €

Rakvere_Teatrikohvik_koha

Porgandipüreesupp imelise apelsiniga, Lavazza kohv või tee, Kaduviku kook garniiriga, maitsevesi. Hind 14.50 €

Rakvere_Teatrikohvik_supp

Kaduviku kook on kui maitsete sümfoonia, kus iga komponendil – pillil – on kanda oma osa, et toetada ühist maitseelamust. Dirigendipulti on seekord astunud Või, kes juhib vägesid. Esimene viiul – Apelsin – on särav ja kirgas nii oma toonilt kui maitselt. Tema kõrval teise viiuli osas on külaline Eisma metsade vahelt – Pohl. Nemad moodustavad kauni kooskõla. Trummide osas on koogi keskel olev prõksuv kiht, mis annab harmooniale särtsu ja pakub üllatust. Bass – Šokolaad – tuleb maitsetest viimasena ja annab kirkamatele maitsetele sügavamat kaalu. Ta täiendab, toetab ja magustab ning annab kokkukõlale viimase punkti. See on Rakvere Teatrikohviku orkester, Kaduviku kook, apelsini-pohlakook. 

kaduviku kook

Vaheajalaua pakkumine

Suitsupardifileesalat vaarikakastmest krooniga, vahuvein Louis Perdrier Brut 20cl, maitsevesi. Hind 17 €

Rakvere_Teatrikohvik_suitsupart

Palun broneerida söögitellimus kohvikus: kohvik@rakvereteater.ee või kohviku telefoninumbril 32 95420. Teie tellimus on vastu võetud, kui olete saanud kinnitusmeili.