"Ükssarvikute farmi" viimased etendused

Sügishooajal 2020 näeb viimast korda lavastust "Ükssarvikute farm"

"Ükssarvikute farm" on üks meie vanimaid lavastusi, mis on repertuaaris 2017. aasta sügisest ning mida mängitakse kokku 72 korda. Vaimukat ja südamlikku lugu naistest, kes kirjandusloost jalga lasevad, saab näha veel 19. oktoobril Sadamateatris ning 31. oktoobril ja 28. novembril Rakvere Teatris. 

 

 

 

"Verikambi" viimased etendused

Sügishooajal 2020 näeb viimaseid kordi lavastust "Verikambi".

Tume noortepõnevik "Verikambi" on teie ees veel 1. oktoobril Rakvere Teatris, 12. oktoobril Vene Teatris, 13. novembril Türi kultuurikeskuses ja 18. novembril Rakvere Teatris. Kokku mängitakse "Verikambit" 26 etendust. 
 

Charlotte Löwensköldi mõisamenüü

Põhjamaine armastuslugu „Charlotte Löwensköld” viib meid rändama mõisamaailma. Koos lavastusega toome teieni maitseelamusi mõisaköökidest – enne „Charlotte Löwensköldi” Rakvere etendusi saab nautida õhtusööki, mille menüü on valminud koostöös Lahemaa mõisade peakokkadega.

Charlotte Löwensköldiga Lahemaa mõisatesse

Armastussaaga "Charlotte Löwensköldi" tegevus toimub põhjamaises mõisas. Tutvustamaks Eesti mõisakultuuri, loosime koostöös Lahemaa mõisatega välja auhindu Charlotte Löwensköldi Rakvere etenduste külastajate vahel.

Liitu infokirjaga!

Rakvere Teatri infokirjaga saab liituda siin.

Uudiskirjas jagame teiega värsket infot uuslavastuste, ürituste, eripakkumiste ja muu teatris toimuva kohta. Kuna anname etendusi üle Eesti, saab liitudes valida huvipakkuva teatripiirkonna. Uudiskirja saadame välja 1 kuni 2 korda kuus. Uudiskirjade koostaja on teatri turundusspetsialist Kristjan Priks.

 

 

Publikupreemiate ning tänuordenite laureaadid

5. septembri õhtul kuulutati Rakvere Teatri hooaja esimesel suure saali esietendusel "Charlotte Löwensköld" välja möödunud hooaja publikulemmikud ning jagati koostööpartneritele ordeneid.

Esietendus "Kõike head, vana toriseja"

7. augustil esietendus lugu inimlikkuse ja mõistmise otsimisest, Soome ühe müüduima autori Tuomas Kyrö komöödia "Kõike head, vana toriseja".

INFO

Hea Rakvere Teatri sõber!

Eesti kehtestatud eriolukorra tõttu ärajäänud etenduste piletite tagasiost on lõppenud.

Teatrikohviku menüü

 

Mitte, et meil oleks midagi selle vastu, et telefonitsi inimestele menüüd ette lugeda... aga tunduvalt lihtsam on Teil avada hoopis meie koduleht, sest seal on igapäevaselt kõik samuti kirjas (ja helistada võib ju ka – sest toredate inimestega meeldib meile alati rääkida).

Päevapakkumiste menüü leiad siit.

"Kuni ta suri" etendused asendatakse

Näitleja haigestumise tõttu asendatakse septembris kuni novembris toimuma pidanud lavastuse "Kuni ta suri" etendused. Detsembri "Kuni ta suri" etenduste müük on olukorra selgumiseni peatatud. Ostetud piletid kehtivad asendusetendusele. Kui asendusetendus ei sobi, pakume võimalust valida Rakvere Teatri mängukavast mõni teine etendus või vahetada piletid kinkekaardi vastu, mis kehtib 31. maini 2021. Selleks palume ühendust võtta aadressil kassa@rakvereteater.ee

UNISTAME!

Minul on omad unistused. Sinul enda omad. Kõik lapsed unistavad. Aga oled sa kunagi mõelnud, et ka sinu emal on salajased unistused? Millele ta mõtleb, kui paneb enne magamaminekut silmad kinni? Võib-olla ei olegi sa seda temalt kunagi küsinud. 

Esietendus "Charlotte Löwensköld"

Rakvere Teatri 81. hooaja teine uuslavastus on põhjamaine armastuslugu "Charlotte Löwensköld".  Selma Lagerlöfi üle põlvkondade ulatuv saaga räägib seisustest, uhkusest, väärikusest, viisakusest, armastuse suurusest ja lubaduste kaalust.  Nimiosas mängib Natali Väli, lavastas Urmas Lennuk. Esietendus 5. septembril kell 19 Rakvere Teatri suures saalis.

Teatrikohvik täidab sinu piknikukorvi!

Teatriga külgnev Rahvaaed kutsub oma soppidesse jalutama, vestlema ja einet võtma. Rakvere Teatrikohvik tuleb appi – pakume sinu piknikukorvi sisse mahlaka ja küllusliku sisuga koorikleiba (valikus on heeringa-, singi- või juustutäidis), croissanti hummuse või värskete aedviljadega, vabas õhus õitsele löövat juustu-toorsalatit, teatrikohviku üllatuslikke käsitöökomme ning toorest kraamist valmistatud vitamiinidest pulbitsevat smuutit (300 ml).