Talvine nädalalõpp Rakveres

Tule Rakverre talverõõme nautima ning lõpeta päev kultuurselt! Suusata saab Palermo radadel või Teatripargis, kelgutada Vallimäel ning uisutada Spordikeskuse väljakutel ja õhtul ootab sind teatriskäik:

VIIMASED ETENDUSED

Rakvere Teatri lavastused „Küllus” ja „Gravitatsioon” annavad sel talvel viimased etendused. 

Tulekul "Kinnine kohus"

2019. aasta esimene esietendus on Jean-Paul Sartre`i "Kinnine kohus". Kolm inimest viibivad pärast surma kinnisel vahealal. Kuhu edasi? Algab peen psühholoogiline mäng, kus võitjaid ei ole.

Vallo Kirsi lavastuses mängivad Anneli Rahkema, Peeter Rästas, Jaune Kimmel ja Tiina Mälberg. "Kinnine kohus" esietendub 15. veebruaril väikses saalis.

Rakvere Teater Tallinnas

Rakvere Teater annab etendusi üle kogu Eesti. Pea iga kuu tuleme oma etendustega ka Tallinnasse ja Harjumaale.

Märts Rakvere Teatris

Müügile tulid piletid Rakvere Teatri märtsi etendustele. Sobiva etenduse saab välja valida mängukavast ning piletid on saadaval Piletimaailma müügikohtades üle Eesti ning veebis.

Uue aasta piletid saadaval

Müüki tulid piletid Rakvere Teatri jaanuari ning veebruari etendustele. Sobiva etenduse saab välja valida mängukavast ning piletid on saadaval Piletimaailma müügikohtades üle Eesti ning veebis.

Esietendus "Kuni ta suri"

Nadežda Ptuškina romantiline komöödia "Kuni ta suri" esietendus reedel, 16. novembril väikses saalis. Peeter Raudsepa lavastuses mängivad Ülle Lichtfeldt, Maria Klenskaja (külalisena Eesti Draamateatrist), Eduard Salmistu ja Anneli Rahkema. Koomiline lavalugu toimub ühes raamatuid täis äärelinna korteris, kus elavad ema ja tema kuuekümneaastane tütar. Nende vaikse ja üsna närbunud kooselu paiskab ümber ootamatu uksekell ja ukse taga seisev lilledega mees.

Teatrikohviku värske menüü alati leitav meie kodulehelt

 

Mitte, et meil oleks midagi selle vastu, et telefonitsi inimestele menüüd ette lugeda... aga tunduvalt lihtsam on Teil avada hoopis meie koduleht, sest seal on igapäevaselt kõik samuti kirjas (ja helistada võib ju ka – sest toredate inimestega meeldib meile alati rääkida).

Päevapakkumiste menüü leiad siit.