"Miks Jeppe joob?" taas mängukavas augustis

"Miks Jeppe joob?" on taas mängukavas augustis 2020. Uueks mängukohaks on Rakvere Teatri väike saal.

 

Teatrikohvik täidab sinu piknikukorvi!

Saabumas on hurmav suvi ning teatriga külgnev Rahvaaed kutsub oma soppidesse jalutama, vestlema ja einet võtma. Rakvere Teatrikohvik tuleb appi – pakume sinu piknikukorvi sisse mahlaka ja küllusliku sisuga koorikleiba (valikus on heeringa-, singi- või juustutäidis), croissanti hummuse või värskete aedviljadega, vabas õhus õitsele löövat juustu-toorsalatit, teatrikohviku üllatuslikke käsitöökomme ning toorest kraamist valmistatud vitamiinidest pulbitsevat smuutit (300 ml).

Liitu infokirjaga ja võida kingitus!

Juubeli puhul jagame kingitusi!
Rakvere Teatril on käimas 80. hooaeg. Kuni hooaja lõpuni loosime välja kingitused kõigi nende vahel, kes liituvad Rakvere Teatri infokirjaga. Igas loosis osalevad ka kõik varem lisatud meiliaadressid. 

Loosis osaled kui lubad meile saata oma e-posti aadressile teatriuudiseid. Rakvere Teatri infokirjaga saab liituda siin. Uudiskirja saadame teile 1 kuni 2 korda kuus.

Juuli algul läksid loosi:

INFO

Hea Rakvere Teatri sõber!

Eesti kehtestatud eriolukorra tõttu ärajäänud etenduste piletite tagasiost on lõppenud.

Teatrikohviku menüü

 

Mitte, et meil oleks midagi selle vastu, et telefonitsi inimestele menüüd ette lugeda... aga tunduvalt lihtsam on Teil avada hoopis meie koduleht, sest seal on igapäevaselt kõik samuti kirjas (ja helistada võib ju ka – sest toredate inimestega meeldib meile alati rääkida).

Päevapakkumiste menüü leiad siit.

UNISTAME!

Minul on omad unistused. Sinul enda omad. Kõik lapsed unistavad. Aga oled sa kunagi mõelnud, et ka sinu emal on salajased unistused? Millele ta mõtleb, kui paneb enne magamaminekut silmad kinni? Võib-olla ei olegi sa seda temalt kunagi küsinud.