Jäneste kirik

Lavastaja Urmas Lennuk
Kunstnik Mihkel Ehala
Kostüümikunstnik Liisa Soolepp
Liikumisjuht Kati Kivitar
Osades Erni Kask, Tiina Mälberg, Anneli Rahkema, Peeter Rästas, Eduard Salmistu ja Tarvo Sõmer.

Kes teab ja tunneb Narnia lugusid, selle silmis on kahemeetrine Andry Ervald ainus ja tõeline Narnia suursaadik Eestimaal. Selle kahemeetrise siira ja sõbraliku mehe legendaarne lastenäidend "Jäneste kirik" jõuab lavale Rakvere Teatris, talvel 2009.

Ühel päeval kuuleb jääkaru Aaron kauget kutset. See on nõnda kaunis, et Aaron peab sellele järgnema. Aga kaugel on külm. Kaugel on Jänestemaa ja jänesed ise. Jänestel on nüüd vabadus, aga jäneste jaoks tähendab see asju. Ja jänesed armastavad oma asju. Asjad ajavad jänesed nii hulluks, et nad on peaaegu unustamas KÕIGE TÄHTSAMAT. Siis ristuvadki Aaroni ja jäneste teed.

Selles loos polegi niivõrd tähtis vaadata kui näha. Kus pole tähtis kuulata vaid kuulda. Kus pole kindlasti oluline hukka mõista vaid aru saada ja... Miks mitte ka uskuda, et KÕIGE TÄHTSAM ongi KÕIGE TÄHTSAM.

Esietendus 7. detsembril 2009 suures saalis. 

Etendused ja jõulumaa 7.- 19. detsembrini. Jõuluetendusega kaasas käiva kingituse üheks osaks on tänavu tasuta pääse Tallinna Loomaaeda. Seega pakub Rakvere Teater lastele kolmekordset elamust – teatrietendust, jõulumaad ja kingitusena Tallinna Loomaaia külastust. Jõulumaa avatakse peale etendust!

"Jäneste kiriku" publikule on Rakvere Linnus avatud etenduste päevadel kell 12 - 15.

Koostöös Art  Hotelliga pakume peredele paketti, mis sisaldab etenduse pileteid ja ööbimist. Lähemalt loe siit.

Piletilevis pole hetkel pileteid saadaval

Video