KINOTEATER PÜSTIJALUKOMÖÖDIA

KINOTEATER tuleb RAKVERRE ehk Lavakad tõestavad, et eestikeelne stand-up on võimalik!

Linnalaps suguvõsa kokkutulekul. Mees, kes loeb naisteajakirju. Tudeng, kes vajab finantse. Ja lihtsalt Karl-Andreas Kalmet.

2011. aasta sügisel Tallinnas Märzi projektiruumis ühekordseks katsetuseks mõeldud huumoriõhtu kasvas publiku tungival nõudmisel kümneteks etendusteks, sest inimesed jäid ukse taha. Mõte etendada jaanuaris suuremas saalis ehk kinos Sõprus oli õigustatud, aga endiselt - inimesed jäid ukse taha. Ja seda kahel korral. Midagi erilist toimub neil õhtutel. Tule vaata, kuidas eesti näitlejad nalja teha suudavad.

Laval püsti: Henrik Kalmet, Karl-Andreas Kalmet, Kaspar Velberg ja Jörgen Liik.

Lava taga pikali: Diana Leesalu ja Paavo Piik.

Sissepääs: sooduspilet 7€ / täispilet 10€

Etendus lõpetab ühtlasi sariürituse "RT Esitleb" 3. hooaja. Tegemist on projektiga, mille raames jõuab kord kuus Rakvere vaatajate ette mõne väiketeatri, sõltumatu teatritrupi või muu samalaadse koosluse lavastus. Valiku tegemisel oleme oma pilgud pööranud kaasaegses teatrivõtmes tehtud tavapäratumate lavastuste poole, pakkudes rakverlastele vaatamiseks nii sõna- kui sõnatut teatrit, nii tantsu kui muusikat, aga ka teisi nende vahele jäävaid etenduskunsti vorme ...