Kuidas on koroonaaeg näitlejat mõjutanud?

1 KÜSIMUS

Kuidas on koroonaaeg näitlejat mõjutanud?

Rakvere teatri näitleja Ülle Lichtfeldti sõnul elame me kõik kui püssirohutünni otsas.

Ülle Lichtfeldt: „Olukord on raske ning ma olen kunsti- ja kultuurivaldkonna inimeste pärast väga mures. Muidugi saan ma teisalt aru, et kui on vaja, tuleb meetmeid kasutusele võtta. Võin loota, et karmimate piirangutega minul kui riigitoetusega teatri näitlejal mingi sissetulek vast säilib, aga mure vabakutseliste kunstnike pärast on suur. Ka minu jaoks on õhtujuhtimised ja sarjade võtted üks osa tööst - praegu on see kõik aga ebakindlamaks muutunud.
Samas andis kevadine kodusem aeg mulle energiat juurde. Minu õnn on, et elan metsa sees, mul on palju ruumi ja avarust, et end laadida. Nüüd tunnen tõesti, et olen tööindu ja -tahtmist täis. Kui võimalused peaksid jälle ära kaduma, saab olema keeruline.“
Küsinud Rakvere Teatri dramaturg Triinu Sikk

Ülle Lichtfeldti saab Rakvere teatriga näha Tallinna lavadel novembris kahel korral: esmaspäeval etendub kell 19 Vene teatris Eili Neuhausi lavastatud „Onu Vanja“ ning nädala pärast, 16. novembril kell 19 jõuab publiku ette Florian Zelleri kirjutatud ja Peeter Raudsepa lavastatud draama „Ilma sinuta“.