Lärmisepa tänava Lota

Lavastaja Ivo Eensalu
Kunstnik Kristi Leppik
Dramatiseerija Johanna Huss
Tõlkija Maarja Aaloe
Osades Liisa Aibel, Andrus Albrecht (külalisena), Getter Meresmaa  (TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia), Eili Neuhaus, Liis Niller (külalisena), Toomas Suuman, Mihkel Vendel (TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia)

Suur õde ja vend kiusavad väikest Lotat. Kord ei sobi ta mereröövleid mängima, kord on jalgratas liiga suur ja lausa kisub teelt kõrvale. Vihmaga ei tohi õue minna ja haigena peab voodis lamama. Öösel hakkab üksi kurb. Kampsun kõditab ja torgib. Ja üleüldse on kõik Lota vastu alalõpmata nii pahad.

Aga teinekord jälle tundub Lotale, et ta oskab peaaegu kõike. Ja kujutage ette, siis ta teebki kõike, sest mitte miski ei suuda takistada väikest tüdrukut, kel on maailm peo peal. 

Lota on väike tüdruk, kes elab ema-isa ning vend Joonase ja õde Miia-Mariaga Lärmisepa tänaval. Seal juhtub alati midagi, sest kord agar ja krapsakas, siis jonnakas ja pahur ning seejärel abivalmis ja rõõmus Lota teeb kõik endast oleneva, et Lärmisepa tänaval igav ei hakkaks.

Etendus sobib vaatamiseks kogu perele. 
Etendus on kahes vaatuses.

Esietendus 8. detsembril 2016.

Kuula Sigakaru ja Lota laulu lavastusest "Lärmisepa tänava Lota", esitavad Bonzo ja Getter Meresmaa.

Aitäh neile, kes saatsid Lotale Sigakaru! Loosisime saatjate vahel välja üllatused. Loosimise tulemused ja üleskutse leiad siit.

Meediakajastused

Teatrisse saabus 182 sigakaru

Virumaa Teataja

30. dets 2016

Südikas sirts ja südamlik sigakaru

Virumaa Teataja

30. dets 2016

Lärmav laps Rakvere Teatris

Kuulutaja

16. dets 2016

Ivo Eensalu Lärmisepa tänaval

Virumaa Teataja

06. dets 2016