Õhtusöögi ja vaheaja pakkumised

Meil on rõõm pakkuda võimalust tähistada sündmust või tähtpäeva etenduse ja õhtusöögiga.

Õhtusöögilaua katame Sulle ja Sinu sõpradele kell 17.30. Kui soovid proovida, siis palun broneeri laud hiljemalt viiepäevase etteteatamisega Teatrikohviku meiliaadressil: kohvik@rakvereteater.ee või helistades kohviku telefoninumbril 32 95 420.

Õhtusöögilauale pakume kahte varianti:

  • Lõhefilee praetud kartuli, kurgisalati ja veinikastmega, teatrivein Cuvee Speciale Blanc. Desserdiks amaretto koogike, kohv. Õhtusöök ühele maksab 25€.
  • Kanafilee rosinariisi, porgandite ja sinepi-koorekastmega, teatrivein Cuvee Speciale Blanc. Desserdiks amaretto koogike, kohv. Õhtusöök ühele maksab 23€.

Lisaks õhtusöögile on võimalik varakult planeerida ka külastatava etenduse vaheaja sisustamine. Selleks pakume valikut kahest vaheajapaketist:

  • Suitsulõhesalat ja teatrivein Cuvee Speciale Blanc. Hind 13.50€.
  • Krõbeleivakeste trio (chilli, kaera ja rukki krõbeleivakesed suitsukanavahu-, sinihallitusjuustu- ja tursamaksatäidisega), teatrivein Cuvee Speciale Blanc. Hind 10.20€.

Vaheajalaua saad broneerida hiljemalt etendusele eelneval päeval Teatrikohviku meiliaadressil: kohvik@rakvereteater.ee või helistades telefoninumbril 32 95 420.