Pung

 

PUNG

Mis mõttes?

Pungi mõttes.

Renate Valme on vabakutseline koreograaf ja lavastaja, kes on oma lavastusi esitanud paljudel teatri- ja tantsufestivalidel Euroopas, Skandinaavias, Aasias ja Baltimaades. 2004. aastal asutas kaasaegse tantsu- ja teatristuudio Dreek ning 2012. aastal oma trupi Kompanii Nii, kujundades selle loomingulist käekirja ja identiteeti. Aastatel 2003 ja 2008 on pälvinud Eesti sõltumatu tantsuauhinna Philip Morris Eesti kui Aasta Läbilööja ja Aasta Tegija.

Kompanii Nii on Renate Valme poolt asutatud uus kooslus Eesti kaasaegse tantsu- ja teatrimaastikul, mille peamiseks väljendusvormiks on füüsiline teater. “PUNG” on Kompanii Nii esimene lavastus.

PUNG” tuuril: http://stu.ee/kava/

Idee ja lavastus: Renate Valme

Esitajad: Liisa Tetsmann, Maarja Roolaht, Madis Mäeorg, Taavi Rei, Mark-Jakob Otsa, Hannes-Martin Eenmaa

Kestus: 45

Esietendus: 14.novembril 2012 Tallinnas, Okasroosikese Lossi mustas saalis

Produktsioon: Kompanii Nii

Kaasproduktsioon: STÜ

RAKVERE TEATER ESITLEB on põhjalikult ettevalmistatud projekt, mille raames jõuab kord kuus Rakvere vaatajate ette mõne väiketeatri, sõltumatu teatritrupi või muu samalaadse koosluse poolt väljatoodud lavastus. Valiku tegemisel oleme oma pilgud pööranud kaasaegses teatrivõtmes tehtud tavapäratumate lavastuste poole, pakkudes rakverlastele vaatamiseks nii sõna- kui sõnatut teatrit, nii tantsu kui muusikat, aga ka teisi nende vahele jäävaid etenduskunsti vorme ...

Koostööpartnerid: 
Sõltumatu Tantsu Ühendus www.stu.ee ja Rakvere Linnavalitsus www.rakvere.ee