Rakvere Teaater lõpetab sisehooaega!

Kurb on seda teile öelda – meie hooaja lõpupidu reedel ei toimu.

Alanud on hea sääseaasta, kuid inimestel on rasked ajad ja võib-olla pole sellise peo jaoks sobiv hetk. Seda näitab ka vähene eelmüük, kuid kuna Angus väärib täissaali, siis loodame kohtuda nende suviste reggae-rütmidega tulevikus. Seekord siis niimoodi.

Loodame mõistvale suhtumisele ning vabandame nende ees, kes olid tantsukingad juba läikima löönud. Kohtume järgmistel pidudel!

Meie sisehooaeg lõpeb viimaste etendustega kolmapäeval Järvakandis ja Arukülas, seejärel suundume Lammasmäele, kus algavad „Robin Hoodi” seiklused.

 

Reedel, 26. mail Rakvere Teatri väikses majas.

Kütame selle suve kuumaks trummide ja reggaerütmide saatel, nii et sauna pole vaja küttagi.

Tõmba jalga tantsusokid ja kiirusta dub-rongile! Veduriks on meeletu energiaga 8-liikmeline reggae/ska/dub ansambel Angus, kes on musitseerinud juba 13 aastat. Energiast pakatav kooslus mõjub värvikireva pintslitõmbena igas argipäevas.

Angus tuleb Rakverre, kaasas uued mõtted ja uus muusika. Reggae-rongile on sütt juurde visatud ja korstnast tuleb terve uue albumi jagu auru. Päike on kuumem kui kunagi varem ja mahe briis, mis õhku jahutab, tundub jumalik jahutus. Lavalt lendab rahva hulka elusaid noote ja rütme. Tantsime-laulame üheskoos, just nõnda nagu vanasti tehti.

Reggaemiseni!

Peaesinejat soojendab fantastiline Tõnu Tubli “Reworks” trummidel.

Tõnu Tubli on trummar, enim tuntud kui liige maailma vallutanud Trad.Attack!is, kellega on muu hulgas jõutud ka 2020. aastal Grammyde eel-nominatsioonini ja võidetud üle 20 muusikaauhinna Eestis ja välismaal.

“ReWorks” on sooloprojekt, mis viib meid termini “ühe-mehe-bänd” järgmisse dimensiooni.

See on sisekosmos, milles kohtuvad Tõnu laialdased muusikalised kogemused ja tuntud tehnilised oskused. Tema elektrooniliselt laetud trummid lõikavad ja poolitavad tuttavlikke helisid, kui ta mängib oma biiti ning sellest saab ootamatult muusikaline rännak.

“Reworks” on esimene näide tema ideest miksida oma maagiliste trummidega erinevaid Eesti artiste. Album sisaldab nelja pala, milles on kasutatud näiteks Duo Ruudu, Trad.Attack!i ja Orelipoisi muusikat. Tõnu manipuleerib lugusid oma trummi puudutusega ja neist saavad täiesti teistsugused lood, mis viivad kuulaja lo-fi/klubilikku atmosfääri. Tõnu rütmidele allub laval lisaks muusikale ka valgus.

 

AJAKAVA:

19.00 avame uksed / 20.00 Tõnu Tubli “Reworks” trummidel / hingetõmme nr 1

ANGUS kütab kevade kuumaks / hingetõmme nr 2

Näitlejatest DJ-d keerutavad plaate

01.00 jätame jumalaga ja tervitame koduteel koidikut

PILETID:

Eelmüügis 17 € / ürituse nädalal 20 €

Toetajapilet (anna võimalus järgmisele heale kontserdile teatrimajas) 30 €

(Piletid saadaval Piletimaailmas, Rakvere Teatri kassas ja kohvikus ning kui jääb üle, siis ka kohapeal.)

 

Järgmised üritused

Meediakajastused