Robin Hood

See on lugu mehest, kes kogemata kangelaseks saab. Mehest, kes ebaõiglusele vastu otsustab astuda. Mehest, kes hullupööra armub. Mehest, kes asub võitlusesse nende nimel, kellest hoolib. Tegemist on seiklusliku suvelavastusega, millest ei puudu huumor, hobused ja lavavõitlus. Keegi kastetakse märjaks, kellelgi tehakse jalgealune tuliseks. Keegi põgeneb ja keegi jõuab koju. Keegi on lahke ja keegi karm. On sõprus, armastus. On armukadedus, reetmine ning surm. Aga on ka puudutus ja inimlik hoolimine. On vaikus ja muusika. Ja kõige selle krooniks vankumatu usk, et iga hea tegu muudab maailma natuke paremaks. 

Robin Hood on seikluslik suvelavastus kõigile vaatajaile alates seitsmendast eluaastast. 
Etendusele pääseb ratastooliga, ratastoolikohtade broneerimiseks võtke palun ühendust kassaga.
Koduloomad palun jätke koju.
Võtke kaasa soojad riided, õhtud võivad olla jahedad.

Esietendus 17. juunil 2022 Lammasmäe puhkekeskuses

Vaata ka Lammasmäe Puhkekeskuse pakutavaid Robin Hoodi seiklusretki.

Publik valis "Robin Hoodi" eelmise hooaja parimaks lavastuseks. Virumaa Teatajas ilmunud aasta eredaimate sündmuste ülevaates märkisid paljud Robin Hoodi.

Ain Suurkaev, Rakvere Haigla juht: "Üks olulisi elamusi oli Rakvere Teatri suvealavastus “Robin Hood” Lammasmäel. Ta sobis sinna keskkonda imehästi. Tekkis samastumise tunne. Ta oli kuidagi väga päris. Laval tehtud lugu on ikkagi pilt, aga see oli midagi enamat. Teatrisaalis näitlejatega samale lainele sattumiseks pead teinekord hästi sügavalt mõtlema, aga seal toetas seda looduslik keskkond. Koht ja aeg ja inimesed olid kõik õiged."

Katrin Satsi, Rakvere politseijaoskonna juht: "Meie Rakvere Teatri vabaõhuetendus “Robin Hood”. Läksin natuke pika hambaga vaatama, aga see oli fantastiline. Ja see koht ise andis väga palju juurde. Väga hea kombo kokku. Suurepärane!"

Jaanus Lekk, filmimees ja IT-spetsialist: "Rakvere Teatri suvelavastus “Robin Hood”. Ma ei plaaninud kohe vaatama minna, aga teatrilt tuli palve see linti võtta, et järgmisel suvel taaselustada. See oli täielik “vau”! Imestasin, miks ma varem kohe ei otsustanud piletit osta. See oli tõeline elamus."

Kersti Loite, Viru Käsitöö Salongi perenaine: "Kodustest sündmustest meeldis väga Rakvere Teatri suvelavastus “Robin Hood”, kus oli imeliselt kokku sobitatud ümbritsev loodus etenduse sisu ja müstikaga, boonuseks ajastuhõnguline ümbrus ja kohvikud vaheajal."

Kohalejõudmise juhised:

Etendus toimub Lammasmäe Puhkekeskuses Virumaal. Etenduse parklasse pääseb maanteelt nr 157 (Sämi-Kunda). NB Palume läheneda kindlasti mööda seda teed, teistest suundadest lähenevad väiksemad külateed on etenduse ajaks suletud. Google kaardirakenduse link.

Tallinna poolt tulles pöörake Tallinn-Narva maanteelt vasakule Kunda peale teele nr 20 (Põdruse-Kunda) ning sõitke Kunda poole kuni Ojaküla ristini, sealt pöörake paremale teele nr 157, silt näitab ka Lammasmäe Puhkekeskust; Narva poolt tulles keerake Tallinn-Narva maanteelt kohe pärast Sämi silda paremale teele nr 157, silt näitab Lammasmäe Puhkekeskust; Rakvere poolt tulles sõitke läbi Sõmeru ning keerake paremale Tallinn-Narva maanteele, sõitke paarsada meetrit Narva poole ja pöörake vasakule Ubja peale teele nr 163 (Sõmeru-Katela). Järgige teed kuni näitab viit paremale "Kohala 7", pöörake viita järgides paremale Koovälja-Kohala teele ja sõitke kuni Kohalani ja pöörake vasakule teele nr 157.

Piletilevis pole hetkel pileteid saadaval

Video

Meediakajastused

KOLUMN: Minu Rakvere

Virumaa Teataja

06. mai 2023

Väikese printsi auhinna pälvis Taavi Tõnisson

ERR kultuuriportaal

22. märts 2023

2022 SUUR Teatriaasta kokkuvõte

Danzumees.blogspot.com

31. jaan 2023

"Robin Hoodi" suvelavastuse võidukäik jätkub

Lääne-Virumaa Uudised

08. jaan 2023

Aasta eredaim kultuurielamus on ...

Virumaa Teataja

04. jaan 2023

Arvustus. Kodune ja tasakaalustatud Robin Hood

ERR kultuuriportaal

19. juuli 2022

Kaemus: ootamatult saadud kingitus

Virumaa Teataja

24. juuni 2022

Intervjuu Robin Täpiga

Lääne-Virumaa Uudised

19. juuni 2022

"Robin Hoodi" lugu on aktuaalne ka tänapäeval

Aktuaalne Kaamera

19. juuni 2022

Tarvo Sõmer köögijutud

ohtuleht.ee

06. juuni 2022

Teatrimaagia piilub suvelavastuste poole

Klassikaraadio

14. mai 2022

Helen Solovjev tantsib projektidega

Virumaa Teataja

09. aprill 2022