RT ESITLEB: avantüür-lavastus “Hobuse unenägu”

 

TEINE teater on kahe noore mehe loomingulise vabaduse otsimispaik. Nad on piirideta ja piiritlemata, seigeldes vormist vormi, vahendeid valimata.

Sander Rebane ja Lauri Mäesepp: “Kirgastame läbi katsetuste ja otsingute teatrimaastikku.”

Ühel päeval kohtusid kaks noormeest. Neil ei olnud midagi teha. Noormehed tundsid omavahel energia sünergiat. Siis aga kohtusid nad ühel hilisel õhtutunnil, mis oli muide kellegi sünnipäev, kolmanda noormehega, kes oli valgusemeister. Olles meelemärkuseta olekus, jõudsid mehed arusaamisele, et kahest saab kolm ning kolmest saab teatrilavastus. Kuid ühel teisel päeval, mis oli väga erinev kõigist päevadest, ilmus kolme mehe ellu veel neljas mees, kes oli helide mees. Mehed otsustasid teha midagi, mida nad ise nimetasid halva sõnaga- milleks oli "pask". Nüüd otsustasid mehed, et nad teevad selle kõik valmis kümne päevaga (inspireeritud Vanast Testamendist). Mehed ei tea, mida nad tegema hakkavad, kuid nad annavad "pasale" vaba voli kasvamiseks ning arenemiseks. Nad proovivad ja katsetavad ja vastavad KÜSIMUSTELE, mis neid just praegusel hetkel puudutavad.

Meeste eesmärgiks on õppida iseennast ja enda mõtteid tundma. Kas need mõtted midagi ka teistele tähendavad ... seda näed juba kolmapäeval 12. veebruaril kell 19 Rakvere Teatri väikeses saalis.

"Kord kaob, autoriteet haihtub, anarhia pääseb võidule ja inimene annab voli kõikidele korrastamata impulssidele, mis on varjus tema hinges."

Pilet 3 € / 5 €

Info Facebookis www.facebook.com/events/771378679556368

RAKVERE TEATER ESITLEB on põhjalikult ettevalmistatud projekt, mille raames jõuab kord kuus Rakvere vaatajate ette mõne väiketeatri, sõltumatu teatritrupi või muu samalaadse koosluse poolt väljatoodud lavastus. Valiku tegemisel oleme oma pilgud pööranud kaasaegses teatrivõtmes tehtud tavapäratumate lavastuste poole, pakkudes rakverlastele vaatamiseks nii sõna- kui sõnatut teatrit, nii tantsu kui muusikat, aga ka teisi nende vahele jäävaid etenduskunsti vorme ...

Video