RT ESITLEB: "Impropositiiv"

Improteatri viies etenduskava “Impropositiiv” esmakordselt Rakveres!

Improvisatsiooniteater on teater ilma käsikirjata. Me ei õpi pähe ammu lahkunud klassikute poolt kirja pandut, vaid usaldame etendustel publiku ja trupi loomevõimet. Selle tõttu on meie esinemistel iga etendus esietendus. Publikul on võimalus laval esitatavad stseenid oma tahtmise järgi käivitada ja sündmuste käiku soovitud suunas mõjutada. Pealtvaatajate määrata jäävad tegelased, toimumispaik või lavažanr. Ja artistid alustavad ...

Saladuskatet tõstes, mis tegelikult ei olegi mingi eriline saladus, võime lisada, et "Impropositiiv"-i esimeses vaatuses näidatakse lühikesi lugusid ja teises vaatuses tuuakse publiku ette minimuusikal. Kõik on muidugi kohapeal sündiv ja inspireeritud publikult saadud sõnadest.

Laval Rednar Annus, Erki Aule, Mairi Jõgi, Rauno Kaibiainen, Merilin Kirbits, Maarika Mesipuu, Kati Ong ja Maarius Pärn.

Eesti Improteater http://www.improteater.ee/

RAKVERE TEATER ESITLEB on projekt, mille raames jõuab kord kuus Rakvere vaatajate ette mõne väiketeatri, sõltumatu teatritrupi või muu samalaadse koosluse poolt väljatoodud lavastus. Valiku tegemisel oleme oma pilgud pööranud kaasaegses teatrivõtmes tehtud tavapäratumate lavastuste poole, pakkudes rakverlastele vaatamiseks nii sõna- kui sõnatut teatrit, nii tantsu kui muusikat, aga ka teisi nende vahele jäävaid etenduskunsti vorme.