RT ESITLEB: Protest “KASTIS”

 

Mida mõtleb ja kogeb homoseksuaalne inimene, kui liigub tänaval ja suhtleb inimestega? Kas ta üldse julgeb igast uksest sisse astuda?

Anett Rannametsa kirjutatud nädend “Kastis”, mis pälvis paar nädalat tagasi Saaremaa peetud üleriigilisel miniteatripäevadel parima tulemuse ehk Grand Prix’ jõuab nüüd Rakvere Teatri väikese saali lavale.

Rakvere Reaalgümnaasiumi abituriendid, kes moodustavad projekti nimega “Protest”, räägivad lugu, mis peaks puudutama meid kõiki, kes ei suuda võtta inimesi nii nagu nad on ja leppida. “Lavastus viib vaataja ühe vähemuses elava inimese maailma, jutustades sellest, mis oleks soovitatav ja mis mitte, mis on keelatud, kuidas on kastis elada ja kuidas on see kujundanud selle inimese mõttemaailma,” kirjeldab Rannamets peagi ka Rakvere Teatri väikeses saalis lavalejõudvat teatritööd.

Autor: Anett Rannamets

Koreograafia: Kerli Kustola

Osades: Tõnis Sestverk, Jane Napp

PS! Etenduses esineb roppusi.

Rohkem infot: www.facebook.com/events/353097298143779/

RAKVERE TEATER ESITLEB on põhjalikult ettevalmistatud projekt, mille raames jõuab kord kuus Rakvere vaatajate ette mõne väiketeatri, sõltumatu teatritrupi või muu samalaadse koosluse poolt väljatoodud lavastus. Valiku tegemisel oleme oma pilgud pööranud kaasaegses teatrivõtmes tehtud tavapäratumate lavastuste poole, pakkudes rakverlastele vaatamiseks nii sõna- kui sõnatut teatrit, nii tantsu kui muusikat, aga ka teisi nende vahele jäävaid etenduskunsti vorme ...