RT muusika: Egert Milder

Tule ja saa osa ühest toredast õhtust Egert Milderi akustilisel kontserdil!
Esitamisele tulevad nii vanad lemmikud kui ka seni avaldamata värske looming.

Põhjust tähistada on omajagu, sest tänavu möödub 5 aastat Egerti esimese soolosingli „Live+Love+Grow“ ilmumisest. Sel puhul annabki laulja erinevates Eesti linnades akustiliste kontsertide sarja.

Neljapäeval, 28. septembril jõuab Egert oma tuuriga Rakvere Teatrisse.

Teda saadab väikevend Morten Endrik Milder, kes töötas Rakvere Teatris helitehnikuna ja viis läbi meie populaarseid muusikaviktoriine, kuni koolitee mullu ära pealinna kulges. Nüüd tuleb vendade duo meile külla, et pakkuda rakverelastele üks lõõgastav ja pingevaba kohvikukontsert, mis lisab sombusesse sügisõhtusse värve ja helgust.

Egert Milder on Eesti laulja ja laulukirjutaja, kes sooloartistina avaldanud mitmeid hitte, nende hulgas „Georgia (On My Mind)“, mis saavutas 2020. aasta Eesti Laulul 4. koha. Tema lugude muretu meeleolu tõuseb argihalluses eredalt esile ning on oma vastupandamatu soojusega võlunud ära paljud. Lisaks sooloteekonnale on Milder andeka laulukirjutajana teinud koostööd erinevate artistidega üle maailma ning kuulunud ka alternatiivroki kollektiivi Slippery Slope.

 

Piletid müügil Piletimaailmas, teatri kassas ja kohvikus.

Hind eelmüügis 13 EUR-i, samal päeval 15 EUR-i.

Kuni 7-aastased lapsed on koos saatjaga üritusele oodatud tasuta!

 

Pilet annab istekoha lauda ja teatrikohviku kaudu saab meelepärast lauale ette tellida. Läbi teatrikohviku e-poe tellides palume märkustesse kirja panna oma lauanumber.

Kontsert algab kell 19, uksed avame publikule tund enne kontserti.

 

Üritust toetab Rakvere Linn ja Kultuurkapitali Lääne-Virumaa ekspertgrupp.

Järgmised üritused

Meediakajastused