RT muusika: Šansoon ja tango

Neljapäeval, 1. detsembril toob Rakvere Teater jõulukuu alguse puhul oma kohvikusse sumeda Pariisi pehmust ja Buenos Airese soojust, et muutuda üheks õhtuks mõnusaks lounge’iks, kus veini ja suupisteid nautides saab kuulata erakordse Erkki Otsmani laulu ja Allan Jakobi prantsuse- ning argentiinapäraseid akordioniviise.

Kontsert „Šansoon ja tango” tutvustab muusikat esinejate samanimeliselt CD-plaadilt. Lood on seotud kahe atmosfääri poolest sarnase suurlinnaga – Pariis ja Buenos Aires. Pariis kõlab šansoonides läbi Edith Piafi, Yves Montand’i, läbi Pigalle’i platsi, Montmartre’i ning Montparnasse’i, Buenos Airest aga avavad tangokuninga Carlos Gardeli ja Julio Sosa ägedad ja igatsevad meloodiad.

Erkki Otsman, kelle juured Rakverre ulatuvad, on siinsele publikule vana tuttav. Ta on teatrikohvikus mitmeid kavasid esitanud, viimati koos Ülle Lichtfeldti ja Tiina Mälbergiga, ning esinenud Baltoscandalil. Ka akordionist Allan Jakobi on Rakveres korduvalt eri koosseisudes üles astunud, nii teatrimajas kui mujal, nii Apelsini kui Trio Naturalega.

 

Piletid müügil Piletimaailmas, teatri kassas ja kohvikus. 

Hind eelmüügis 13 EUR-i, samal päeval 15 EUR-i.

Pilet annab istekoha lauda ja teatrikohviku kaudu saab meelepärast lauale ette tellida.

 

Järgmised üritused

Meediakajastused