See kõik on tema

Eksperiment teismelisega

Kas mäletad, milline oli maailm siis, kui olid teismeline? Kas mäletad oma enesehinnangut? Kas mäletad, et vahest ei viitsinud või ei osanud hoolida, aga kui juba hoolisid, siis ei osanud lõpetada? Kas mäletad, et kõik tegi rohkem haiget?

Kas kujutad ette, mis tunne on olla leseks jäänud üksikvanem, kelle kasvatada ja kujundada on just üks selline, ühe vanema kaotanud teismeline. Kas oskaksid? Kas teeksid kõik õigesti?

Näidendis "See kõik on tema" võtab üksikvanemast ema ette sotsiaalse eksperimendi, et jõuda lähemale oma võõraks jäänud pojale. Mängu ja elu piirid hägustuvad. Iga käik viib lähemale suuremale kaosele ja iga viga maksab end sajakordselt kätte. Kaalul on usaldus ja elu.

Kas mängime?

Esietendus 13. jaanuaril 2017 Rakvere Teatri väikses saalis. 
Etendus on kahes vaatuses ning kestab 2 tundi ja 15 minutit.

Soovitame lavastust eriti vaadata noortel, sobilik alates 7ndast klassist.

NB! Valitud kuupäevadel on võimalik lavastust vaadata venekeelse tõlkega. Tõlkeaparatuuri saamiseks palume ennast registreerida Rakvere Teatri kassas tel. 329 5444 või e-mailil kassa@rakvereteater.ee. Lisainfot vaata siit.

Autor Andrei Ivanov (sündinud 1984) on Valgevene kirjanik.

„See kõik on tema“ esindab Rakvere Teatri loomingulist võimekust ja leidlikkust kõige paremal moel. Sellise teatri üle võib uhke olla. Veiko Märka

NB Septembris 2021 on ehitustööde tõttu suletud pääs väiksesse majja Näituse tänava poolt. Sealset parklat saab kasutada, kuid publik saab sisse ainult suure maja poolsest sissepääsust.

 

Järgmised etendused

T, 19. okt väike saal2h 15Osta pilet
E, 25. okt Sakala 3 teatrimaja2h 15Osta pilet
T, 16. nov väike saal2h 15Osta pilet

Video