Siiralt valetades

inglise komöödia elust, inimestest ja politseinikest?kestus 2.30

Lavastaja Eduard Toman
Kunstnik Marianne Kuurme ?Tõlkija Kalle Hein?Osades : Eduard Salmistu, Märt Avandi, Tiina Mälberg, Helgi Annast, Volli Käro, Tarvo Sõmer, Marin Mägi.

Mis saaks kahe politseinikuga juhtuda, kui nad jõululaupäeval oma viimast tööülesannet täitma asuvad? Kindlasti mitte väga palju ootamatut. Aga kui tegemist on selliste politseinikega nagu Gobbel ja Blunt, siis nendega lihtsalt peab midagi juhtuma.

Kuigi tegemist on inglise huumoriga selle kõige paremas tähenduses, tundub kahe politseiniku lugu esmapilgul väga kurb. Ainuke, mida Gobbel ja Blunt tegelikult tõesti tahavad, on see, et keegi ei kurvastaks. Et keegi poleks õnnetu. Selle nimel on nad valmis isegi mõningaid fakte varjama. Nende heasüdamlikust valest saab aga alguse sündmusteahel, mis muudab kõik.

„Siiralt valetades“ on lugu, kuidas kaks tõeliselt armastusväärset politseinikku tahavad head teha, aga välja kukub nagu alati. Tõeliselt selged karaktertüübid ja inimlik dialoog elustavad ühe jõululaupäeva sündmused niivõrd siiralt, et lihtsalt võimatuks muutub kahele armsale konstaablile mitte kaasa elada.

Piletilevis pole hetkel pileteid saadaval