Tagassi inglite juure


Lavastaja Tiina Mälberg
Kunstnik Krista Aren
Helirežissöör Külli Tüli (Raadioteater)
Valgus Märt Sell
Rännakut saadavad häältega Tiina Mälberg ja Üllar Saaremäe
Lavastuse valmimisele aitavad kaasa Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia etenduskunstide osakonna valguskujundaja eriala tudengid Arthur Pluutus, Henrik Mütt, Kadri Kalmus, Lauri Tamm, Sander-Aleks Paavo, Kristi Kirsimäe, Elerin Tammel

selleks et näha
tuleb sulgeda silmad
selleks et aru saada
tuleb lülitada väl´la mõtted

ava oma süda
ja maailmade tarkus
tuleb sinu juure

Detsembrikuus kohtuvad Rakvere Rahvaaias virukeelne luule ja valgusinstallatsioonid. Hämaratel talveõhtutel saab publik osa valgustatud looduse ilust. Käiakse ringi tuttavates paikades, et näha värske pilguga seda, millele alati tähelepanu ei oska pöörata. Kõrvaklappidest kostvad mõtted on saatjaks läbi külmakarge talvise pargi. Etendus algab Rakvere Teatri väikses majas. Palume tulla kohale vähemalt 15 minutit enne piletile märgitud alguskella-aega.

See on enneolematu lavastus, kus publik saab ühe õhtu jooksul osa nii lummavast heli- ja valgusrännakust iidses mõisapargis kui ka järgnevast õdusast olemisest Rakvere Teatri väikeses saalis, kus külastajaid ootab Andrus Albrechti kontsert ja soe söök. Menüüs on talvine lillkapsapüreesupp lisanditega (seemnesegu, krutoonid, peekon); suupistekorvikesed seenesalati ja lõhekreemiga; šokolaadikook; kohv või tee.

Esimene osa etendusest toimub väljas, seega palume riietuda vastavalt. Teiseks osaks palume kaasa võtta kodused vahetusjalanõud, võimalus on olla ka sokkides.

Esietendub 13. detsembril 2017 Rakvere Teatris.
Mängukavas ainult detsembris 2017.
Lavastus sünnib koostöös Raadioteatriga.

Kuula helilõiku virukeelsest luuletusest.

Piletilevis pole hetkel pileteid saadaval

Video