Tartu Uus Teater: REIN PAKK OTSIB NAIST!

RT ESITLEB: TARTU UUS TEATER KAKS PÄEVA RAKVERES

T.04.10.2011 kell 19.00 väikeses saalis

REIN PAKK OTSIB NAIST!

 

Me kõik nii väga vajame, et keegi meid hoiaks. Ole sa siis nii lummav ja kaunis nagu on Helena Merzin, või suur ja karvane, ütleme siis selle välja – paks – nagu Rein Pakk.

Me kõik tahame näha enda ümber ilu, täiust ja tunda soojust ning armastsust. Aga alati on midagi, mis meid segab. Ja aeg, mis meile on antud, on piiratud ja saab, mõnele varem, teisele hiljem, otsa. Milleks küll siis seda raisata! Sest nii võib ju mööda minna see, mida sa oled pidanud oma elus kõige olulisemaks. Aastaid hiljem, peale seda minnalaskmist, sa käid tühja hinge ja lolli näoga mööda tänavaid ja mõtled, kas kõik jääbi nüüd nii nagu on. Või ikkagi ootab sind veel keegi?

Tegemist on romantilise komöödiaga, kust glamuur, vallatud suudlused liftis, maasikad hulpimas šampanjaklaasis, piknik päikesetõusu ja lummava vaatega alla orgu on kadunud. Jääb järgi vaid ühe mehe ja naise lugu.

Lavastus “Rein Pakk otsib naist!” on mõtteline järg lavastusele “Peeter Volkonski viimane suudlus”.

Etendus on kahes vaatuses ja kestab 2,5 tundi

Mängivad REIN PAKK ja HELENA MERZIN

Autor-lavastaja URMAS VADI

Kunstnik KRISTIINA PÕLLU

Kinematograaf JAAK KILMI

Fotograaf LAURI KULPSOO

 

RAKVERE TEATER ESITLEB on Rakvere Teatri uus, kaua oodatud ja põhjalikult ettevalmistatud projekt, mille raames jõuab kord kuus Rakvere vaatajate ette mõne väiketeatri, sõltumatu teatritrupi või muu samalaadse koosluse poolt väljatoodud lavastus. Valiku tegemisel oleme oma pilgud pööranud kaasaegses teatrivõtmes tehtud tavapäratumate lavastuste poole, pakkudes rakverlastele vaatamiseks nii sõna- kui sõnatut teatrit, nii tantsu kui muusikat, aga ka teisi nende vahele jäävaid etenduskunsti vorme.